Poniedziałek, 17 grudnia 2018

Kinowe nowości w Heliosie? Mamy dla Was wejściówki!

2017-10-16 16:34:43 (ost. akt: 2017-10-16 17:05:42)

Autor zdjęcia: arch. dystrybutora

Podziel się:

Na ekranach kin możemy oglądać film „Pierwszy śnieg” Tomasa Alfredsona z Michaelem Fassbenderem. To ekranizacja powieści Jo Nesbø o detektywie Harrym Hole’u. Mamy wejściówki na ten film i nie tylko! Zajrzyjcie na nasz profil na Facebooku.

Dwie korony


Opowieść o życiu Maksymiliana Marii Kolbego. Autorzy przedstawiają nam postać od dzieciństwa, aż po heroiczną śmierć. Poznamy też dotąd nieznane fakty z jego życia. W głównej roli zobaczymy Adama Woronowicza. Muzykę do obrazu skomponował Robert Janson.
Helios
2 bilety


Emotki


Czy wyobrażaliście sobie, że kiedyś powstanie film o emotikonach? Nie? No to powstał. I dzięki niemu będziemy odkrywać sekretny świat naszych smartfonów.
Helios
2 bilety


Pierwszy śnieg


Film na podstawie książki Jo Nesbo o tym samym tytule, będzie nie lada gratką dla fanów twórczości tego pisarza. Reżyserem jest Tomas Alfredson, a w rolach głównych zobaczymy m.in. Michaela Fassbendera (Harry Hole), Rebeccę Ferguson (Katrin Bratt) i Charlotte Gainsbourg (Rakel Fauke). Skandynawskie noir w wersji filmowej może być ciekawe. Produkcją zajął się sam Martin Scorsese.
Helios
2 bilety

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB