Poniedziałek, 15 października 2018

Już świątecznie w Heliosie. Mamy bilety!

2017-11-14 12:37:15 (ost. akt: 2017-11-14 12:50:04)

Autor zdjęcia: archiwum dystrybutora

Podziel się:

W kinach możemy obejrzeć trzecią odsłonę komedii romantycznej, na którą oczekują widzowie. W Heliosie możemy obejrzeć film „Listy do M 3”. Mamy wejściówki na ten i inne seanse.

Listy do M. 3
Komedia romantyczno-świąteczna, której akcja toczy się w Wigilię. W obsadzie plejada gwiazd, a reżyserem spec od produkcji „Lejdis” czy „Testosteron”. powie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.
Helios
2 bilety


Slumber
To horror w gwiazdą trylogii „Niezgodna”. Alice, w tej roli Maggie Q, zajmuje się zaburzeniami snu. Kiedy o pomoc zwróci się do niej pewna rodzina, będzie musiała odrzucić naukowy racjonalizm.
Helios
2 bilety


Suburbicon
Komedia kryminalna w reżyserii Georga Clooney’a, według scenariusza braci Cohen. Przykładna rodzina traci w napadzie ukochaną matkę. Wkrótce okazuje się jednak, że ani rodzina taka przykładna, podobnie jak matka. Suburbicon to idealne amerykańskie miasteczko, gdzie żyje się dostatnio. To filmowa satyra American Dream.
Helios
2 bilety

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB