Poniedziałek, 17 grudnia 2018

6 grudnia, czyli Mikołajki w mieście

2017-12-05 12:00:00 (ost. akt: 2017-12-06 10:00:02)

Autor zdjęcia: arch. GO

Podziel się:

Najpiękniejszym prezentem z okazji Mikołajek jest wspólnie spędzony czas. Dziś w mieście czeka dużo atrakcji. Skorzystajcie!

Dobroczynny koncert połączony z 15-leciem Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”
Filharmonia, godz. 19

To będzie mikołajkowy wieczór pełen muzycznej magii, czyli wyjątkowy koncert, który odbędzie 6 grudnia. Każdy widz kupując bilet-cegiełkę, wesprze podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla dzieci”, a przy okazji będzie mógł liczyć na niezapomnianą zabawę. Przed wami koncert muzyki filmowej w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego. Wydarzenie zapowiada się wyjątkowo, bo w programie są znane i lubiane przez wszystkich utwory, m.in. „Grease!” i „Chicago”, czy „The Christmas Song – Chestnuts Roasting on an Open Fire”.
Koncert jest również związany z 15-leciem Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” założonej przez wydawcę „Gazety Olsztyńskiej”. To będzie okazja do podsumowania dotychczasowych działań fundacji, do podziękowań partnerom, do spotkania na wspólnej uroczystości fundacyjnych przyjaciół ze świata kultury, rozrywki i sportu.

Jeśli chcesz wziąć udział w niezwykłym dobroczynnym wydarzeniu, spotkać darczyńców, wolontariuszy i wszystkich, którzy pomagają, weź udział w mikołajkowym wydarzeniu. Niech to będzie dzień, w którym przekażesz prezenty potrzebującym dzieciom.
Współorganizatorem gali jest Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Piotr Grzymowicz, prezydent Olsztyna.

Zdrowe i bezpieczne święta
Urania, godz. 16.30
Mikołajki, czyli zdrowo, bezpiecznie....świątecznie!


W środę 6 grudnia – Mikołajki! Zapraszamy serdecznie do hali Urania na imprezę z cyklu „Zdrowe i bezpieczne święta”. Nie zabraknie zabawy, konkursów z nagrodami, cukrowej waty oraz Mikołaja.
Zapraszamy wszystkie maluchy oczywiście z rodzicami. Wstęp jest wolny!
Program
Zdrowe i Bezpieczne Święta
6 grudnia

- godz. 16:30 Kaczki z Nowej Paczki
- godz. 16:50 REMMIC X-MAS TIME
- godz. 17:20 konkursy
- godz. 17:40 REMMIC X-MAS TIME
- godz. 18:10 konkursy
- godz. 18:30 występ zespołu Kaczki z Nowej Paczki
W przerwach konkursy: Miejskiego Zespołu Profilaktyki i Terapii Uzależnień, Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności UM Olsztyna oraz Policji i Straży Miejskiej.
Wszystkie atrakcje dla dzieci gratis: nielimitowana wata cukrowa i popcorn, park rozrywki. Nie zabraknie animacji dla najmłodszych, konkursów z nagrodami, zajęć plastycznych.
Olsztyn, Hala Urania
6 grudnia, w godz. 16.30-19.00
Wstęp wolny!

Spotkanie autorskie
Planeta 11, godz. 17.30

Spotkanie z Pawłem Jaszczukiem, dramaturgiem i prozaikiem, twórcą kryminałów m.in. o lwowskim dziennikarzu Jakubie Sternie. Laureat prestiżowej Nagrody Wielkiego Kalibru opowie o swojej najnowszej powieści „Lekcja martwej mowy”, która niedawno trafiła do księgarń.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB