Niedziela, 17 lutego 2019

Mikromusic w Andergrancie. Mamy bilety!

2017-12-15 16:51:19 (ost. akt: 2017-12-15 16:56:01)

Autor zdjęcia: arch. zespołu

Podziel się:

Czasem mówi się o nich, że to nasz rodzimy Radiohead. Teraz 16 grudnia wystąpią w Nowym Andergrancie. Mikromusic będzie promować utwory z albumu „Tak mi się nie chce”. Mamy bilety! Szczegóły na facebooku.

„Tak mi się nie chce” to szósty album studyjny zespołu Mikromusic. Tym razem zespół postanowił wydać płytę samodzielnie, z pomocą fanów. Ponad 500 osób podpisało się własnym nazwiskiem i pieniędzmi, by jej realizacja doszła do skutku.
— Wracamy do korzeni wydawania niezależnego. Nagrywamy płytę bez żadnych ograniczeń artystycznych i formalnych. A mając totalną wolność nie spełniamy niczyich oczekiwań, nagrywamy nowe piosenki z ogromną radością i przyjemnością, co na płycie będzie jak najbardziej do usłyszenia — zapewniają artyści.Produkcja tym razem przypadła trzem osobom: Dawidowi Korbaczyńskiemu, Piotrowi Plucie i Łukaszowi Sobolakowi. Za kompozycje głównie odpowiedzialni są Dawid Korbaczyński i Natalia Grosiak. Za teksty odpowiada niezmiennie wokalistka zespołu. Mix i mastering przypadł kolejny raz Robertowi Szydło. Zapowiada się najbardziej „piosenkowa” płyta Mikromusic w większości inspirowana muzyką z lat 60-tych i 80-tych.

Mikromusic, 16 grudnia
Nowy AnderGrant Drzwi 19.00 Start: 21:00
Bilety w przedsprzedaży 40 zł w dzień koncertu 50 zł

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB