Wtorek, 16 lipca 2019

Szukasz księgowego? Właśnie go znalazłeś!

2018-02-25 00:00:20 (ost. akt: 2018-02-23 14:43:01) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Materiały prasowe

Podziel się:

Historię ich firmy czyta się niczym ciekawą powieść o początkach polskiej przedsiębiorczości... Założyli firmę rachunkową One Tax, bo mieli wielkie plany i marzenia. Przede wszystkim jednak chcieli wnieść świeży powiew pomiędzy istniejące biura. Dziś są jednym z największych graczy na olsztyńskim rynku firm zajmujących się księgowością.

Zaczęli od przysłowiowego biurka ustawionego w wynajmowanym mieszkaniu. Do tego kilka segregatorów i stary komputer jeszcze ze studenckich czasów. Ich pierwsi klienci, aby dojść do wspomnianego biurka, musieli uprawiać super slalom pomiędzy koniem na biegunach a porozrzucanymi wokół klockami. Przyjście każdego kolejnego było dla nich zawsze wielkim świętem.

Kolejny rozdział tej historii powinien nosić tytuł: "Księgowość w oparach gotującej się zupy". Dlaczego? Kiedy w końcu mogli wziąć kredyt na swoje mieszkanie, jego jeden pokój wydzielili na biuro. Zapach gotującej się zupy w kuchni obok, nie był jednak najlepszym klimatem do rozmów o biznesie... Kiedy więc liczba klientów wyraźnie wzrosła, przenieśli się do małego biura w centrum miasta. Po kolejnym roku działalności, znów przyszedł czas na przeprowadzkę. Tym razem do miejsca w którym można ich znaleźć również dziś - „vis a vis” Urzędu Skarbowego przy alei Piłsudskiego 44 A w Olsztynie.

Ich historia jest dowodem na to, że upór, pasja i chęć osiągnięcia celu mają ogromne znaczenie w biznesie. Dzięki drodze którą przeszli wiedzą bardzo dobrze jak to jest otwierać własną firmę i zaczynać od zera. Wiedzą jak pomagać młodym przedsiębiorcom, bo znają problemy z którymi się borykają. Chociaż przez lata w ich firmie zmieniło się wiele, to jedno wciąż pozostaje niezmienne - każdy nowy klient to dla nich wielkie święto!

— Księgowość to fundament każdej działalności gospodarczej — mówi Adam Raducha, współwłaściciel biura rachunkowego One Tax w Olsztynie. — Naszą pracę traktujemy bardzo poważnie, wciąż zdobywamy nową wiedzę i dopasowujemy naszą ofertę do potrzeb współczesnego przedsiębiorcy.

Sprawy formalne w każdej firmie powinny być prowadzone terminowo i prawidłowo. Doskonale zdają sobie z tego sprawę w One Tax, dlatego do dyspozycji każdego klienta jest doświadczony księgowy. — Uważamy, że osobisty kontakt ze swoim księgowym jest niezwykle istotny, a przedsiębiorca zyskuje pewność, że jego firma jest w dobrych rękach — mówi Kamila Raducha, współwłaścicielka biura One Tax. — Bierzemy pełną odpowiedzialność za podatkowe rozliczenia naszych klientów. Obsługa One Tax to pewność, bezpieczeństwo i oparcie w kontaktach z administracją. Za naszymi działaniami stoją konkretni ludzie, dlatego zawsze wiesz do kogo się zwrócić.

Firma zapewnia kompleksową obsługę księgową: prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, bądź ryczałtu w zależności od formy rozliczeń.

— Zależy nam na poznaniu każdego przedsiębiorcy, dlatego pierwszym etapem współpracy jest spotkanie i rozmowa o przyszłości oraz celach firmy — dodaje Adam Raducha. — Przejmiemy pełną odpowiedzialność za rozliczenia podatkowe i doradzimy najlepsze rozwiązania w danym obszarze. W tym czasie przedsiębiorca może skupić się całkowicie na prowadzonej przez siebie działalności.

Aby być jeszcze bliżej klienta, w październiku 2017 r. otwarte zostało kolejne biuro, które mieści się przy ul. Jarockiej 59/1.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB