Poniedziałek, 25 marca 2019

Sensacja czy kino obyczajowe? Mamy bilety!

2018-03-05 16:35:34 (ost. akt: 2018-03-05 16:45:16)

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Podziel się:

Sensacyjna "Czerwona Jaskółka" i ekranizacja prawdziwej historii słynnej łyżwiarki. Te filmy można już oglądać w Heliosie. Mamy wejściówki! Szczegóły na naszym Facebooku.

Czerwona Jaskółka


Główną bohaterką filmu jest Dominika Egorowa — oddana córka swojej matki i utalentowana baletnica. Jej taneczna kariera zostaje przerwana, a dziewczyna otrzymuje propozycję by zostać „jaskółką” — wyszkoloną uwodzicielką na usługach rosyjskiego wywiadu. Jej celem staje się amerykański agent CIA, który infiltruje służby specjalne.
Helios
2 bilety

Jestem najlepsza. Ja, Tonya


Tonya Harding (Margot Robbie) miała kiedyś u stóp cały sportowy świat. Była jedną z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych łyżwiarek figurowych na świecie. Lata po zakończeniu kariery sportowej, w szczerym wywiadzie telewizyjnym wraca wspomnieniami do wydarzeń, które doprowadziły do jej upadku. Obraz w reżyserii Craiga Gillespiego opowiada prawdziwą historię amerykańskiej łyżwiarki figurowej Tonyi Harding. O sportsmence zaczęło być głośno za sprawą bezpardonowego ataku na konkurentkę, do którego doszło podczas przygotowań do startu w igrzyskach olimpijskich rozrywanych w 1994 roku w norweskim mieście Lillehammer.
Helios
2 bilety

Każdego dnia


16-letnia dziewczyna zakochuje się w tajemniczej osobie, która każdego dnia budzi się w ciele kogoś innego. Dusza imieniem „A” codziennie żyje innym życiem, bez wpływu na to, kim będzie nazajutrz. Filmowe love story oparte na bestsellerowej powieści Davida Levithana, jednego z najpopularniejszych twórców literatury młodzieżowej.
Helios
2 bilety

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB