Poniedziałek, 25 marca 2019

Nadchodzi wiosna i czas naszej zmiany

2018-03-12 10:00:00 (ost. akt: 2018-03-12 11:42:13) Artykuł sponsorowany
Karolina Szumska, kosmetolog

Karolina Szumska, kosmetolog

Podziel się:

Uroda II Jesienią i zimą nasza skóra traci blask. Dlaczego? Wszystko przez duże wahania temperatury. Nasza skóra robi się wiotka i sucha. Wiosną gorączkowo szukamy sposobów, by znów wyglądać ładnie. O to, jak to zrobić zapytaliśmy Karolinę Szumską, kosmetologa.

Przygotowania do wiosny
Przez okres jesienno-zimowy nasza skóra traci blask przez brak witaminy D. Próbujemy poprawić jej kondycję, używając kosmetyków z drogerii. Potrzebujemy jednak głębszego nawilżenia, którego te kosmetyki nam nie zapewnią. Metody szybkiej regeneracji skóry mogą zapropnować jedynie profesjonalne salony.
Tak naprawdę nie ma sensu tracić pieniędzy na ogólnodostępne kosmetyki, które ostatecznie nie spełnią naszych oczekiwań. Wydamy mniej, jeśli udamy się na wizytę do specjalisty kosmetologa, który profesjonalnie zajmie się naszą cerą i ciałem. Produkty drogeryjne nie są tak bogate w składniki aktywne, jak preparaty, które stosują profesjonaliści. Nasz gabinet oferuje szeroką gamę zabiegów, dla osób, które chcą przywitać wiosnę promiennym i zdrowym wyglądem.

Zadbaj o twarz
Jednym z najpopularniejszych zabiegów, wykonywanych w naszym gabinecie, jest zabieg „Skinshooter”, który doskonale liftinguje cerę. Dlaczego tak bardzo go polecamy? Już po pierwszym zabiegu widać efekty. Skóra jest bardziej elastyczna i napięta. Kolejnym polecanym zabiegiem jest „Oxybrazja”. Jest to peeling wodno- tlenowy, który dogłębnie nawilża cerę i poprawia mikrokrążenie. Zalecany jest głównie do cer wrażliwych, naczyniowych i alergicznych.
Oferujemy również zabiegi oczyszczające cerę. Może to być peeling kawitacyjny, który usuwa warstwę martwego naskórka i zalegającego w porach sebum. Skóra jest świeża i przygotowana do lepszego wchłaniania składników aktywnych, które mają w składzie profesjonalne kosmetyki.

A teraz czas na ciało
Jednym z naszych ulubionych zabiegów jest dermomasaż. Używając odpowiedniej aparatury wykonujemy masaż podciśnieniowy, który przyspiesza przemianę materii i redukuje cellulit. W połączeniu z innymi zabiegami, np. ultradźwiękami, skóra zachowuje się jak gąbka i z łatwością wchłania składniki zawarte w kosmetykach.
Natomiast, jeśli chcemy wzmocnić osłabione mięśnie i wymodelować sylwetkę, to proponujemy elektrostymulację. Warto pamiętać, że jest to nie tylko forma zabiegu upiększającego, ale również fizykoterapii.
Wraz z pierwszymi oznakami wiosny wracają do nas zaległe postanowienia noworoczne i mamy większą motywację do zmian. Zatem zapraszamy do naszego gabinetu Kosmetyka&Podologia przy ulicy Kościuszki 21/2. Skorzystajcie z naszych zabiegów i zmieńcie się na wiosnę.

Zapraszamy do nas!
Kosmetyka & Podologia
Telefon: 733 636 600
Email: podologiaolsztyn@wp.pl
Adres: ul. Kościuszki 21/2, 10-501 Olsztyn