Sobota, 19 października 2019

Miuosh — katowicki raper ma pomysł na siebie

2018-03-30 12:00:00 (ost. akt: 2018-03-30 20:23:25)

Autor zdjęcia: arch. organizatora

Podziel się:

Wykonawcy polskiego rapu zaczynają już inspirować zagranicznych twórców. Tak jest w przypadku tego artysty, którego koncert w Anderze będzie miał wyjątkową oprawę. Już 20 kwietnia na scenie Miuosh i FDG Orkiestra.

Artyści z Katowic zapowiadają koncert z muzyczną mieszanką rapu, muzyki elektronicznej i rocka.

Zabrzmią utwory z płyty „POP”. Lata zaskakujących muzycznych kolaboracji zaowocowały ową jakością muzyczną. Ten krążek jest eklektyczny i pełen niestandardowych rozwiązań. Obok Miuosha na krążku pojawiają się goście, którzy do tej pory nie byli kojarzeni z rapem, m.in. Rogucki, Organek, Nosowska, grupa Bajm, Myslovitz, duet Soxso czy Smolik. Płyta została uznana za jedno z najciekawszych wydarzeń muzycznych w Polsce w 2017 roku, a liczba zagranych koncertów oraz niesłabnące zainteresowanie potwierdzają, że to nowość na naszym rynku.

Raper Miuosh nie musi szukać pomysłu na siebie, bo tych mu wciąż nie brakuje. Jak sam powtarza — trzeba być upartym i robić swoje, nie działać pod publiczkę. Jego występy zawsze są autentyczne, a teksty pełne osobistych przeżyć. I to doceniają fani, których stale przybywa. Miuosh potrafi porywać. Kiedy chce, ludzie klaszczą. Jeśli tego chce — krzyczą i wiwatują. Dołączycie do niego? Będzie bardzo ciekawie.
Kajot

Mamy jedną podwójną wejściówkę na koncert w Olsztynie
Szczegóły znajdziecie 30 marca na naszym Facebooku.

Miuosh i FDG Orkiestra - Nowy Andergrant
20 kwietnia
wejście: 20.00 start koncertu: 22.00
Wjazd:39/45/49 zł

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB