Poniedziałek, 18 lutego 2019

Film Szumowskiej i najnowszy „Tomb Raider”. Mamy bilety!

2018-04-09 15:35:17 (ost. akt: 2018-04-09 15:58:25)

Autor zdjęcia: arch. dystrybutora

Podziel się:

W tym tygodniu czeka na Was mnóstwo nowych i ciekawych premier. Na ekranie Heliosa zobaczymy m.in. animację dla całych rodzin „Luis i Obcy” i nagrodzony film Szumowskiej „Twarz”.

Luis i Obcy


To historia przyjaźni chłopca i trójki przezabawnych kosmitów, który na Ziemię przybyli i kompletnie się… pogubili. Animacja dla całej rodziny.
Helios
2 bilety


Maria Magdalena


Biblijna biografia opowiada historię Marii ( w tej roli dwukrotnie nominowana do Oscara Rooney Mara), młodej kobiety, szukającej nowej drogi życia. Skrępowana hierarchią i obyczajowością swych czasów, Maria przeciwstawia się swej tradycjonalnej rodzinie i dołącza do nowego społecznego ruchu kierowanego przez Jezusa z Nazaretu.
Helios
2 bilety


Player One


To ekranizacja futurystycznej powieści Ernesta Cline'a. Akcja filmu dzieje się w 2045 roku. Jak mówi główny bohater, nigdzie się wtedy nie chodzi, poza OASIS. Jak wygląda wirtualny świat?
W rolach głównych: Tye Sheridan, Simon Pegg, Olivia Cooke, Ben Mendelsohn, Mark Rylance.
Helios
2 bilety


Tomb Raider


Poznamy historię, która miała miejsce na długo przed wydarzeniami z poprzednich filmów. W postać młodej archeolożki wciela się zdobywczyni Oscara Alicia Vikander („Ex-machina”, „Dziewczyna z portretu”). Lara Croft to niepokorna córka ekscentrycznego podróżnika zaginionego przed laty. Teraz, jako 21-letnia kobieta, podąża własną ścieżką, odmawiając spełnienia woli ojca.
Helios
2 bilety


Twarz


Najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej. Opowieść o człowieku, który traci twarz w wypadku. Kiedy wraca do rodzinnej miejscowości, ludzie nie wiedzą, kal go traktować. Staje się dla nich obcy. historia oparta na prawdziwych wydarzeniach. Obraz reżyserki otrzymał Srebrnego Niedźwiedzia podczas 68. edycji festiwalu Berlinale.
Helios
2 bilety


Jak zdobyć bilety? Szczegóły 9 kwietnia na naszym Facebooku.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB