Sobota, 21 września 2019

O.S.T.R i jego nowa droga życia

2018-04-25 12:00:00 (ost. akt: 2018-04-25 12:32:17)

Autor zdjęcia: mat.prasowe

Podziel się:

Tego muzyka nie trzeba nikomu przedstawiać. O.S.T.R wystąpi w Nowym Andergrancie 27 kwietnia. Promuje materiał z najnowszej płyty „W drodze po szczęście".

Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.

Ma na koncie 19 albumów muzycznych. Trzykrotny laureat Fryderyka Nagrody Akademii Fonograficznej. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce.


Niezdrowy tryb życia i intensywne trasy koncertowe odcisnęły swoje piętno na życiu prywatnym muzyka. Na początku 2015 roku O.S.T.R. przeszedł w wojewódzkim szpitalu specjalistycznym im. M. Kopernika w Łodzi ratujący życie zabieg rekonstrukcji płuca. Przeżycia i przemyślenia związane z tym wydarzeniem stały się treścią wydanej w lutym 2016 roku płyty „Życie po śmierci”.

Współpracował wielokrotnie z Michałem Urbaniakiem i braćmi Waglewskimi (Fiszem i Emade). Razem z Kasią Nosowską był dyrektorem artystycznym trasy Męskie Granie 2013. Jego nagrania emitują zarówno stacje studenckie, jak i Program Trzeci Polskiego Radia. Absolwent łódzkiej Akademii Muzycznej w klasie skrzypiec, pomysłowo wykorzystuje przyswojoną wiedzę klasyczną
Pod koniec lutego ukazał się najnowszy album artysty zatytułowany "W drodze po szczęście". Materiał z nowego krążka już 27 kwietnia będzie można usłyszeć w AnderGrancie!
Bilety: 45zł/ 60 zł. Wejście na koncert od godz. 19. Start o godz. 21.

Mamy dwie wejściówki dla czytelników. Jak je zdobyć? Szczegóły na naszym Facebooku.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB