Piątek, 22 marca 2019

Dziś na Dajtkach ciekawy mecz! FC Dajtki kontra Polonia Lidzbark Warmiński

2018-05-19 08:00:00 (ost. akt: 2018-05-19 10:45:23)

Autor zdjęcia: Emil Marecki

Podziel się:

Mecz na szczycie klasy A odbędzie się w sobotę, 19 maja na Dajtkach. Każdy, kto przyjdzie kibicować, będzie mógł wziąć udział w konkursach i wygrać nagrody. Start o o godzinie 15.45.

W sobotę 19 maja na boisku przy Szkole Podstawowej nr 18 na Dajtkach w Olsztynie odbędzie się ważny dla kibiców lokalnej piłki nożnej mecz. Drużyna FC Dajtki podejmie Polonię Lidzbark Warmiński. Ponieważ to ważne sportowe wydarzenie, oprawa meczu także będzie niezwykła. — Poza samym meczem będzie sporo atrakcji dodatkowych — mówi Grzegorz Szczęsnowicz, prezes Stowarzyszenia Kultury Fizycznej FC Dajtki.
To on wymyśla atrakcje i zdobywa nagrody. Dzięki temu wystarczy wziąć udział w którymś z konkursów, jakie odbędą się tego dnia na boisku na Dajtkach, aby mieć szansę na ich zdobycie. W puli nagród jest sporo różnych gadżetów, które przydadzą się zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom.
Organizator zaprasza nie tylko dorosłych kibiców, ale także całe rodziny z dziećmi. Także konkursy przewidziane są i dla młodszych, i dla starszych. Wszystkie konkursy będą oczywiście związane z piłką nożną.
— Już teraz możemy ujawnić, jakie będzie jedno z głównych zadań. Otóż kibice mogli wytypować wynik sobotniej rozgrywki. Do wygrania będzie bardzo atrakcyjna koszulka sportowa. Nie chcę jeszcze mówić szczegółowo, na czym będzie polegała jej niezwykłość, ale z pewnością każdy z gości będzie chciał ją mieć — zapowiada Grzegorz Szczęsnowicz.
Część dodatkowych atrakcji towarzyszących meczowi uzależnionych jest od pogody. Wszystko wskazuje jednak na to, że podczas sobotniego spotkania będą także słodkie atrakcje dla dzieci.
Sobotnia impreza na Dajtkach rozpocznie się o godzinie 15.45. Zakończenie planowane jest na godzinę 18.15.
mk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB