Sobota, 14 grudnia 2019

Koncertowy weekend w Olsztynie. Mamy bilety!

2018-06-12 15:54:28 (ost. akt: 2018-06-12 16:05:53)

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Podziel się:

Ten tydzień koncertowo będzie bardzo zróżnicowany. Fanów ciężkiego grania i klasyki zapraszamy do Andera. Mamy wejściówki! Szczegóły na naszym Facebooku!

Fani Zeppelinów w Anderze
„Stairway To Heaven” na żywo i w dodatku w mistrzowskim wykonaniu? Teraz to możliwe. Już 15 czerwca w Anderze wystąpią Zeppelinians. Start o godz. 20.
Zeppelinians to grupa muzycznych psychofanów zespołu Led Zeppelin, którzy wykonują utwory tej supergrupy z wielką pasją i zaangażowaniem, a ich pełne energii show trwa ponad dwie godziny. Ich koncerty przyciągają innych Zeppeliniarzy z różnych stron Polski. Jeśli też jesteś fanem Zeppelinów musisz się pojawić na tym koncercie. Bilety: 25 zł/ 30 zł.
Mamy 2 bilety. Jak je zdobyć? Szczegóły na naszym Facebooku.

Torture Fest i mocne granie
To już druga edycja festiwalu, który promuje mocne brzmienia. Już 16 czerwca w Anderze zagra zespół Torture of Hypocrisy. Start o godz. 18.
Torture of Hypocrisy to grupa groove i death metalowa, która powstała w Mikołajkach. Aktualnie zespół promuje album "RBMK-1000". Trzeci album Torture of Hypocrisy to w pełni koncepcyjny materiał opowiadający o katastrofie w Czarnobylu. Na scenie również Explozer, czyli groove metal z Gdańska, Attera – metalowy skład z Warszawy, Defying, czyli post-progmetal Olsztyna i Likantropia, czyli death i black metal z Włocławka. Bilety: 20 zł.
Mamy 2 bilety. Jak je zdobyć? Szczegóły na naszym Facebooku.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB