Piątek, 6 grudnia 2019

Święto Warmińskiego Piwowara w Dywitach

2018-08-03 12:00:00 (ost. akt: 2018-08-03 14:58:08)
Trwają jeszcze zapisy do maratonu rowerowego Warnija — Szlakami Warmii, którego start i meta będą na pięknym dywickim stadionie

Trwają jeszcze zapisy do maratonu rowerowego Warnija — Szlakami Warmii, którego start i meta będą na pięknym dywickim stadionie

Autor zdjęcia: UG Dywity

Podziel się:

Święto Warmińskiego Piwowara, w sobotę, 4 sierpnia w Dywitach, to jedna z największych imprez tego lata w powiecie olsztyńskim. Będą pokazy warzenia na żywo, degustacje, koncerty i wiele atrakcji. Start o godz. 16.

— Święto Warmińskiego Piwowara to odpowiedź gminy Dywity na Międzynarodowy Dzień Piwa i Piwowara, który przypada 5 sierpnia. Zapraszamy od godz. 16 do 22.30 do Stodoły w Dywitach. Nasze wydarzenie promuje bogate dziedzictwo browarnicze Warmii i pokazuje ciekawe, nowe zjawiska w branży piwowarstwa domowego i rzemieślniczego regionu. Będzie można też zakupić żywność wysokiej jakości od naszych lokalnych producentów — zachęcają co roku organizatorzy.

W Stodole w centrum Dywit znajdą się stoiska piwowarów domowych i lokalnych browarów z Warmii i Mazur, stoisko kolekcjonerskie z akcesoriami winiarskimi i do warzenia piwa. Spodziewajcie się pokazów na żywo! Podczas imprezy zostanie rozstrzygnięty po raz kolejny Warmiński Konkurs Piw Domowych. Zgłoszono ich kilkadziesiąt gatunków, a propozycje spływają z całej Polski. Najmłodsi też mogą liczyć na atrakcje. Będzie też punkt programu uwielbiany przez wszystkich, czyli turniej gry w kapsle — Tour de gmina Dywity.

http://m.wm.pl/2018/08/orig/dywityplakat-484968.jpg
A potem będzie mocno energetycznie na scenie. Czekają nas koncerty muzyczne w wykonaniu Maleo Reggae Rockers, Tymona Tymańskiego, wystąpią również Staruhy i Landi. Będzie więc reggae, rock i dużo dobrej muzyki. W przypadku ekipy Staruhy spodziewajcie się nowych interpretacji znanych wam dotąd utworów. Potrafią zaskoczyć dynamicznymi piosenkami z repertuaru Queen, osobliwym Stingiem czy energicznym Michaelem Jacksonem.

A jeszcze przed rozpoczęciem Święta Warmińskiego Piwowara weźcie udział w wyjątkowym wydarzeniu. To maraton rowerowy Warnija — Szlakami Warmii, którego start i meta będą na pięknym dywickim stadionie. Warto iść i kibicować. Po zakończeniu można dołączyć do świętujących.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB