Sobota, 18 sierpnia 2018

Na ekranach kin rządzi Uniwersum Marvela

2018-08-06 12:00:00 (ost. akt: 2018-08-06 16:41:15)

Autor zdjęcia: arch. dystrybutora

Podziel się:

Wakacyjne kino? Na ekrany wchodzi właśnie film „Ant-Man i Osa”. Znów znajdziemy się w świecie superbohaterów. Potem wybierzcie się na rodzinny wypad i obejrzyjcie animację „Jak zostać czarodziejem”.

Ant-Man i Osa


Ant-Man w Universum Marvela to bohater, który rzadko gości na ekranach. Po wydarzeniach z filmu „Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów” Scott Lang aka Ant-Man bardzo szybko zakończył swoją działalność i tak w zasadzie nie wstąpił w szeregi Avengersów. Ant-Man pozbył się stroju i poddał karze, jaką wymierzyły mu władze. Siedzi całymi dniami w domu, zdalnie zarządza firmą, ogląda telewizję i spotyka się od czasu do czasu ze swoją uroczą córką. Po przerwie kontaktuje się z hankiem Pymem, twórcą stroju Ant-Mana. Ma przed sobą kolejną misję. Tym razem jednak nie będzie miał na celu ratunku Ziemi, a zrealizują własny cel. drodze nie staje natomiast łotr, który pragnie zawładnąć światem (albo chociaż jednym miastem), tylko tajemnicza Ghost szukająca lekarstwa na swoją przypadłość oraz karykaturalny gangster. Ant-Man będzie walczyć u boku Osy i wspólnie odkryją sekrety z przeszłości.
Helios
2 bilety


Jak zostać czarodziejem


Animację stworzyli wspólnie Brytyjczycy i Meksykanie, więc zapowiada się interesująco. Już od 3 sierpnia spotkacie się z bohaterami, którzy postawili świat na głowie. Z kolei głównym bohaterem filmu jest nieśmiały chłopiec o złotym sercu i bujnej wyobraźni. Marzy o przygodach, ale nie wierzy, że jakaś może go tak naprawdę spotkać. Pewnego dnia, niespodziewanie odkryje przejście do innego, ekscytującego wymiaru. A tam czeka na niego niezwykły świat, który przypadnie maluchom do gustu. Złośliwe trolle, czarnoksiężnik o wielkiej mocy, tresowane smoki, balonowe ptaki, ale też zakręcona księżniczka, której wpadnie w oko. Księżniczka bardzo wierzy w bajki, a szczególnie w jedną z nich - o księciu, który pewnego dnia pojawi się, aby uratować jej królestwo. Gdy potężny czarnoksiężnik rzuci czar na całą krainę pogrążając ludzi w smutku, Terry zostanie wybrańcem, który się z nim zmierzy. I będzie musiał zmierzyć się z zadaniem, by wyczarować radość. Pouczająca animacja, która pokaże dzieciom, jak odnaleźć radość z małych rzeczy. W dzisiejszym konsumpcyjnym świecie bezcenne.
Helios
2 bilety


Odnajdę Cię


Thriller sensacyjny oraz historia policjantki, która uwikłana w pogoń za mordercą, sama staje się celem jego wyrachowanych ataków. Czy zdoła ocalić siebie i bliskich zanim będzie za późno? Film jest debiutem fabularnym cenionej dokumentalistki Beaty Dzianowicz, której „Latawce” otrzymały Grand Prix w sekcji Tydzień Krytyki na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Locarno. W rolach głównych zobaczymy Ewę Kaim, Michała Żurawskiego i Mirosława Kotowicza.
Helios
2 bilety


Jak zdobyć bilety? Szczegóły 6 sierpnia na naszym Facebooku.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB