Wtorek, 11 sierpnia 2020

Gdzie jesienią na wakacje?

2019-10-28 10:09:00 (ost. akt: 2019-10-28 11:11:55)

Podziel się:

Jesienna aura od kilku lat nie rozpieszcza Polaków, nic więc dziwnego, że coraz większa część osób, która nie musi wyjeżdżać na wakacje w szczycie sezonu, rozważa październikowo-listopadowe wyjazdy. Są one zdecydowanie tańsze, do dyspozycji klientów jest więcej opcji, a turystów na miejscu znacznie mniej.

Europejskie wczasy last minute

Wczasy last minute coraz częściej dotyczą nie tylko wyjazdów w szczycie sezonu, ale także poza nim. Co ważniejsze, wyjazdów tego typu jest coraz więcej, ponieważ wyraźnie rośnie grupa zainteresowanych nią klientów. Spora część z nich nie ma ochoty zwiedzać Włoch, Hiszpanii lub Francji podczas wielkich upałów w towarzystwie miliona innych osób. Jeśli ktoś poszukuje możliwości wyjazdu do jednego z popularniejszych krajów Europy, chciałby przede wszystkim zwiedzić konkretne miasta bez pośpiechu i nie stojąc w ciągnących się z nieskończoność kolejkach, wakacje last minute jesienią to zdecydowanie strzał w dziesiątkę. Przedstawiciele https://dreamtours.pl podkreślają, że coraz częściej za wyborem jesiennego terminu wakacji nie stoją wyłącznie kwestie finansowe, ważniejsze okazują się komfort, spokój i zdecydowanie niższe temperatury, które ułatwiają zwiedzanie.


W poszukiwaniu słońca

Wakacje bez upałów i prażącego bez litości słońca to dla niektórych sytuacja niemożliwa do wyobrażenia. Część osób nadal rezygnuje z wyjazdów last minute jesienią, ponieważ towarzyszy im przekonanie, że nie mają co liczyć w Europie na wysokie temperatury, a wyjazdy na Malediwy lub w inne rajskie kierunki są dla nich finansowo nieosiągalne. Wbrew pozorom wybór nie jest tak zero-jedynkowy, jak mogłoby się z pozoru wydawać. O ile prawdą jest, że w krajach Europy w drugiej połowie października i listopadzie można już raczej zapomnieć o temperaturach powyżej 25 stopni Celsjusza, o tyle bardzo blisko Europy znajdują się dwa popularne kraje, które w poszukiwaniu słońca zawsze warto odwiedzić. Są to oczywiście Egipt (https://dreamtours.pl/wakacje/egipt) i Turcja (https://dreamtours.pl/wakacje/turcja). W tych regionach turysta nadal może liczyć na piękną pogodę. Ponadto, nie bez znaczenia jest w pewnością poziom gwarantowanej tutaj obsługi hotelowej. W porównaniu z hotelami we Włoszech, Hiszpanii czy Francji, hotel czterogwiazdkowy w Egipcie lub Turcji w podobnej, a czasami i niższej cenie, gwarantuje nieporównywalnie wyższy poziom zakwaterowania, obsługi, oferty gastronomicznej. Wyjeżdżając do Egiptu lub Turcji zawsze warto skorzystać z opcji all inclusive, ponieważ zapewnia ona absolutnie pełną obsługę turystyczną.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB