Sobota, 6 czerwca 2020

Trenuj sporty walki. Sprawdź nasz przewodnik po olsztyńskich szkołach !

2019-10-28 13:53:10 (ost. akt: 2019-10-28 14:48:12)

Podziel się:

Po raz szósty przekazujemy w Wasze ręce bez-płatny magazyn „Sporty Walki”, który kierujemy do mieszkańców Olsztyna i powiatu. Prezentujemy najpopularniejsze szkoły i kluby związane ze sztukami walki.
Dziś do wyboru mamy szereg dyscyplin wzmacniających nasze ciało i duszę. Trenować możemy karate, kick-boxing, boks, taekwondo, capoeirę czy szermierkę. W regionie działa wiele renomowanych szkół i klubów, w których ludzie z pasją szkolą mistrzów w każdej kategorii wiekowej. Sztuki walki to nie tylko rozwój fizyczny czy trening kondycyjny, to także praca nad sylwetką i psychiką.
Sport wzmacnia charakter i wiarę we własne możliwości. Dyscyplina i opanowanie to cechy, które kształtują naszą osobowość podczas treningów. Warto inwestować w samego siebie.
Aktywnym można być w każdym wieku, o czym wiedzą trenerzy, którzy swoje zajęcia kierują do dzieci, młodzieży, a także do dorosłych. Jesteś osobą początkującą, a może stoisz przed wyborem, którą ze sztuk walk wybrać?
Dobrze trafiłeś! Ten magazyn został przygotowany dla Ciebie! Znajdźcie swojego mistrza, który będzie czuwał nad rozwojem waszego ciała i ducha.

Jarosław Tokarczyk Prezes Grupy WMKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB