Czwartek, 22 października 2020

Fit King - lider na olsztyńskim rynku cateringu dietetycznego

2020-09-10 10:11:26 (ost. akt: 2020-09-10 10:13:55) Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Właściwe żywienie to kluczowa sprawa dla naszego organizmu, w końcu bez wody i jedzenia nie jesteśmy w stanie przetrwać. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że to co jemy wpływa na nasze życie w przyszłości. Dlatego prowadzenie racjonalnej, zbilansowanej diety to celu wielu osób, które stawiają na zmianę swojego żywienia. Jesteśmy przekonani, że poprzez catering każdy będzie mógł zmienić swój sposób żywienia wybierając zdrową, racjonalną, dobrze zbilansowaną dietę. Dlatego chcemy szeroko promować oferowany przez Fitking https://fitking.pl/ catering dietetyczny.

Zmień nawyki żywieniowe, postaw na catering dietetyczny
Wiele osób jest przekonanych, że zdrowe żywienie nie jest dla nich, ponieważ brakuje im czasu na przygotowywanie zbilansowanych posiłków. Dodatkowo zdrowe żywienie zakłada regularne spożywanie posiłków, co dla wielu osób jest kłopotliwe, gdy trzyma ich praca. Dlatego macie firmę FitKing, z pomogą której możecie odmienić swoje nawyki żywieniowe sięgając po catering dietetyczny.
Dieta pudełkowa, którą proponują to komfort i wygoda, by zdrowe żywienie było w zasięgu każdego człowieka. Proponowany przez nich dietetyczny catering zostaje dopasowany do klienta, który będzie z niego korzystał, dzięki temu faktycznie każdy otrzymuje takie żywienie, które dla niego będzie właściwe.

http://m.wm.pl/2020/09/orig/gdansk-2-646421.jpg

Fit King Catering - doświadczenie połączone z pasją.
Fitking Catering to firma z bardzo dużym doświadczeniem na rynku, która oferuje swoim klientom catering dietetyczny, dzięki któremu mogą liczyć na zdrowe żywienie niezależnie od sytuacji w jakiej się znajdują. Wiele lat doświadczenia a jednocześnie pasja do zdrowego stylu życia właścicieli to sposób na to, by każdemu klientowi gwarantować rozwiązania dla niego właściwe.
Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy chcą postawić na zdrowe żywienie, ale brakuje im czasu na gotowanie posiłków. Oferta to dieta z dostawą do domu, odpowiednio dopasowana do klienta, który z takiej diety będzie korzystał. Zdrowa dieta może mieć różny charakter w zależności od osoby, dla której będzie przygotowywana. Zdając sobie z tego sprawę staramy się dietę dopasowywać do klienta, który będzie z niej korzystał.

Z lokalnego przedsiębiorcy do lidera północnej Polski (Gdańsk, Gdynia, Sopot, Elbląg, Olsztyn, Białystok)
Początki dla firmy FitKing nie były łatwe, zaczynano bowiem w czasach, gdy zdrowe żywienie nie budziło jeszcze takiego zainteresowania wśród naszych rodaków. Gdy jednak sytuacja ulegała powoli zmianie i pudełkowa dieta zyskiwała zwolenników okazało się, że również firma FitKing ze swoją ofertą zaczęła się rozwijać i zyskiwać nowych klientów. Z początkowej działalności na terenie Olsztyna zaczęła rozwijać się firma, która stała się w ostatnich latach prawdziwym liderem rynku cateringu dietetycznego w północnej Polsce.
Obecnie obsługiwane miasta to Olsztyn, Gdańsk https://fitking.pl/gdansk/, Gdynia, Sopot, Białystok, Elbląg. Mieszkańcy tych ośrodków miejskich mogą liczyć na zdrowe diety przygotowywane przez FitKing z myślą o tych, którzy chcą się racjonalnie odżywiać.

http://m.wm.pl/2020/09/orig/unnamed-646420.jpg

Rodzaje diet
Zdając sobie sprawę z tego, że oczekiwania klientów są różne catering dietetyczny FitKing to obecnie kilka różnych diet, dzięki czemu każdy może wybrać taki sposób żywienia, który jemu będzie odpowiadał. Warto zapoznać się z tymi najpopularniejszymi dietami jakie znajdują się w ofercie przygotowanej przez FitKing.
King Standard
To podstawowa oferta cateringu dla osób dorosłych. Dieta może mieć od 3 do 7 posiłków i kaloryczność od 900 do 3000 kcal. W ten sposób można ją dopasować odpowiednio do osoby, która ma korzystać z diety biorąc pod uwagę płeć, wiek, zapotrzebowanie wynikające z aktywności jaką dana osoba prowadzi.
King Wege
To dieta skierowana do osób, które chcą uniknąć spożywania mięsa. W tym przypadku kaloryczność zaczyna się od 900 a kończy na 2500 kcal. Jednocześnie może składać się z 3 - 6 posiłków. To co jednak najważniejsze wszystkie posiłki przygotowywane są w taki sposób, by wykluczyć wykorzystywanie mięsa.
King Lactose Free
To dieta dla osób, które nie mogą spożywać cukru mlecznego - laktozy. Firma Fit King w ramach diety pudełkowej może przygotować od 3 do 7 posiłków w kaloryczności od 900 do 3000 kcal z wykluczeniem w trakcie przygotowywania laktozy.
King Gluten Less
To kolejna dieta wykluczeniowa. W tym przypadku firma przygotowuje posiłki pozbawione glutenu. Dieta również składa się z 3-7 posiłków, których kaloryczność będzie od 900 do 3000 kcal.

http://m.wm.pl/2020/09/orig/6-525x385-646419.jpg

Zamów zestaw próbny
Jeśli ktoś zastanawia się nad tym, by sięgnąć po catering dietetyczny, ale nie do końca jest do tego przekonany to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z propozycji zestawu próbnego, który można zamówić w naszej firmie. Każdy klient ma możliwość skorzystania z takiej oferty, by sprawdzić na własnej skórze jakie posiłki przygotowujemy. W ten sposób łatwiej będzie przekonać się o tym, czy faktycznie na catering dietetyczny warto się zdecydować. Jesteśmy przekonani, że zestaw próbny będzie tym co zachęci do skorzystania z naszej oferty i zamówienia pełnej oferty diety pudełkowej


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB