środa, 1 lutego 2023

Królestwo Huntera, czyli koncert w Olsztynie

2013-03-06 18:53:28 (ost. akt: 2013-03-06 18:56:05)

Podziel się:

Autor zdjęcia: Archiwum grupy

W niedzielę, 10 marca w Nowym Andergrancie swoje „Królestwo” zaprezentuje zespół Hunter.

„Królestwo” to nazwa ich najnowszego studyjnego albumu, nagranego poza studiem. Materiał zarejestrowany został w leśnej mazurskiej stodole, w domu z bali w głębokiej piwnicy szczycieńskiego MDK-u. Tam też 30 lat temu powstał zespół Hunter. Promujące album single „Trumian Show” i „Psi” były wysoko notowane na listach przebojów.

„Trumian Show” zajmował pierwsze miejsce na listach Radia Olsztyn i Antyradia. Zespół Hunter wykonuje muzykę z pogranicza thrash i heavy metalu. Ma na koncie pięć płyt studyjnych i cztery koncertowe. Od lat mają rzesze wiernych fanów, którzy tłumnie przybywali na organizowany przez zespół festiwal rockowo-metalowy Hunter Fest. Jako support zagra Chemia.

Start: godz. 20. Bilety 30 i 40 zł. sys

Mamy 2 bilety
Aby dostać jeden z nich, należy wysłać sms z uzasadnieniem. Dokończcie wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Wyślij sms o treści no.bilety7.x pod numer 7248. W miejsce „x“ należy wpisać swoje uzasadnienie. Koszt sms-a to 2,46 z VAT. Głosowanie trwa w czwartek w godz. 12-20. Osoby, które otrzymają bilet zostaną o tym powiadomione.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB