Wtorek, 29 listopada 2022

Zalotka i bardotka warte siłowni

2013-03-07 23:49:55 (ost. akt: 2013-03-07 23:54:36)

Podziel się:

Autor zdjęcia: sxc.hu

Po raz kolejny nasi czytelnicy pokazali, że mają ogromną wyobraźnię i głowy pełne pomysłów. Na nasz konkurs „Venus i Mars” przyszły zaskakujące odpowiedzi.

Podzieliliście się z nami pomysłami na to, co by było gdyby mężczyźni byli kobietami, a kobiety mężczyznami. To wy, w głosowaniu zadecydowaliście komu przyznać nagrody. Wśród pań najwięcej głosów zdobyła wypowiedź „Gdybym była mężczyzną, to bym nie musiała golić nóg, malować paznokci, być w ciąży i wiecznie się odchudzać. To dopiero życie!”, za którą autorka otrzymuje SPA. Jak się okazuje to właśnie te codzienne czynności najbardziej ciążą kobietom.

Wśród panów największą pomysłowością wykazał się autor wypowiedzi „Gdybym był kobietą, to potrafiłbym ustać w szpilkach i wiedział, co to bardotka i zalotka”. Za tą wypowiedź otrzymuje karnet na siłownię. Dla tych, którzy chcieliby wiedzieć co to jest zalotka, podpowiadamy — zalotka, to przyrząd kosmetyczny do podkręcania rzęs. A na szpilkach da się ustać, ale trzeba ćwiczyć.

Nagrody ufundowane zostały przez BodyPerfect w Olsztynie. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.
sys

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB