Wtorek, 29 listopada 2022

Wielkie odchudzanie olsztyniaków czas zacząć

2013-03-10 11:51:01 (ost. akt: 2013-03-11 14:44:21)

Podziel się:

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Koniec z siedzeniem przed telewizorem i wymówkami. Czas wziąć się za siebie! Startuje druga edycją akcji „Odchudzamy olsztyniaków”.

W ciągu siedmiu miesięcy, czwórka śmiałków przejdzie metamorfozę. Pod okiem specjalistów będą ćwiczyć i prawidłowo się odżywiać. A my będziemy podglądać jak im idzie. Metamorfozy przejdą: Agnieszka Pawlak (aktorka w teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie), Maciej Mydlak (aktor w teatrze im. Stefana Jaracza), Andrzej Brzozowski (lider zespołu Kaczki z Nowej Paczki) oraz Zbigniew Lubiejewski (siatkarz).

– Siedem miesięcy pracy pod okiem specjalistów pozwoli wyrobić w nas dobre nawyki – mówi Agnieszka Pawlak. – Trenerzy będą nas pilnować i mobilizować. Przez to, że nasze postępy będą obserwować media nie możemy się poddać.
sys

Jak przyłączyć się do akcji?
W konkursie może wziąć udział każdy posiadacz karty Body Perfect, Benefit, Fit Profit, Fit Flex oraz Ok. system. Zgłosić można się przez cały czas trwania akcji, czyli do 24 października. Wtedy to poznamy zwycięzców i zobaczymy jak zakończyły się metamorfozy. Warto podjąć wyzwanie i dołączyć do ekipy odchudzanych, bo do wygrania są wycieczki do Egiptu. Szczegóły konkursu na stronie www.bodyperfect.pl.

Patronat medialny:


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. kryska #1017976 | 88.156.*.* 10 mar 2013 20:52

    Trzymam kciuki za wszystkich. Szczególnie jednak kibicuję Andrzejowi:)

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz