Sobota, 3 czerwca 2023

Hity w kinie. Mamy dla Was bilety!

2013-08-22 10:52:14 (ost. akt: 2013-08-22 10:57:59)

Podziel się:

Autor zdjęcia: Helios Olsztyn

Kto ma ochotę miło spędzić czas w kinie? Czas na filmy na dużym ekranie!

Aby dostać jeden bilet do kina, należy wysłać w czwartek w godz. 11-20 sms z uzasadnieniem. Dokończcie wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Wyślij sms pod numer 7248. W miejsce „x“ należy wpisać swoje uzasadnienie. Koszt sms-a to 2, 46 z VAT. Bilety do wykorzystania od poniedziałku do czwartku.

* Żądza bankiera
W cyklu „Kino Konesera” w Heliosie, 29 sierpnia francusko-australijską produkcję „Żądza bankiera”. Pod lupę świat paryskich wyższych sfer wziął Costa-Gavras, kultowy twórca thrillerów politycznych.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 7248

* Kick-Ass 2
„Kick-Ass 2” to kontynuacja hitu z 2010 roku. Kick-Ass i Hit-Girl starają się wieść życie normalnych nastolatków, ale krótko będą cieszyć się sielanką. Na ulicach pojawia się nowa fala superbohaterów pod wodzą pułkownika Stars and Stripes (w tej roli zobaczymy Jima Carrey’a), której będą musieli stawić czoła.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 7248

* Blue Jasmin
To historia bogatej gospodyni domowej z Nowego Jorku (w tej roli Cate Blanchett), której mąż zostaje zatrzymany pod zarzutem malwersacji. Aby uniknąć kłopotliwych spotkań z nowojorską elitą przeprowadza się do siostry do San Francisco. I tam postanawia odnaleźć nową miłość. Woody Allen po Barcelonie, Paryżu, Londynie i Rzymie wraca do ukochanego Nowego Jorku. I daje nam w prezencie znakomite artystyczne dzieło. Rola Blanchett jest typowana do Oscarów.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 7248

* Granice bólu
To film dla miłośników horrorów i zjawisk paranienormalnych. W małej wiosce rodzą się dzieci odporne na ból. Potem przeniesiemy się do czasów współczesnych. W wypadku samochodowym znany chirurg ulega wypadkowi, ginie jego żona. Co łączy te dwie historie?
Awangarda
1 bilet
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x pod numer 7248

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB