Sobota, 3 czerwca 2023

Złote chłopaki i artysta, który stworzył Apple

2013-08-29 11:00:00 (ost. akt: 2013-08-28 14:16:16)

Autor zdjęcia: Helios Olsztyn

Podziel się:

Czas na kino. Kto chciałby spędzić miło czas? Mamy bilety!

Aby dostać jeden bilet do kina, należy wysłać w czwartek w godz. 11-20 sms z uzasadnieniem. Dokończcie wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Wyślij sms pod numer 7248. W miejsce „x“ należy wpisać swoje uzasadnienie. Koszt sms-a to 2, 46 z VAT. Bilety do wykorzystania od poniedziałku do czwartku.

* Jobs. Steve Jobs
Jak sam tytuł wskazuje to filmowa opowieść o Stevie Jobsie z kreacją Ashtona Kutchera. Twórca jednej z największych marek świata, czyli Apple był wielkim ekscentrykiem. Korzystasz ze stworzonych przez niego urządzeń? Poznaj człowieka, który za nimi stał.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 7248

* Sztanga i Cash
Rola w filmie wymagała od Marka Wahlberga wielu tygodni przygotowań i godzin spędzonych na siłowni. To opowieść o trzech znudzonych kulturystach, którzy postanawiają porwać lokalnego biznesmena i dzięki okupowi szybko się wzbogacić. Klimatem produkcja ma nawiązywać do „Pulp Fiction” i „Fargo”.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 7248

* One Direction: This is us
To najpopularniejszy dziś boysband na świecie, na którego punkcie oszalały nastolatki. O młodych Brytyjczykach mówi się — „złote chłopaki” — sprzedali miliony płyt, a ich wartość rynkową wycenia się na 155 milionów dolarów. Jeśli macie nastolatkę w rodzinie, na pewno powinniście obejrzeć ten film.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 7248

* Integracja Ty i ja
Podczas X edycji „Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i ja”, który potrwa w Awangardzie od 4 do 5 września zaprezentowane zostaną filmy o problemach i życiu osób niepełnosprawnych. Początek seansów o godz. 16.30. Szczegółowy program na: www.awangarda.olsztyn.pl. Wstęp wolny.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB