środa, 16 czerwca 2021

Lato żegnamy z przytupem! Przyjdźcie na os. Generałów!

2013-08-28 16:26:07 (ost. akt: 2013-08-28 16:27:09)

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

Podziel się:

To będzie istne szaleństwo na scenie i nie tylko! Dlatego nie może Was tu zabraknąć! Już w sobotę impreza, na której będzie się bawił cały Olsztyn! Pożegnanie Lata z „Gazetą Olsztyńską”, bo o nim mowa, odbędzie się na osiedlu Generałów.

Sobota, godz. 11, tereny rekreacyjno-sportowe na os. Generałów pomiędzy ulicami Sosnkowskiego i Andersa. Przyjdźcie i bawcie się dobrze! To tu odbędzie się Pożegnanie Lata z „Gazetą Olsztyńską”. A atrakcji będzie mnóstwo. Koncerty, pokazy taneczne, warsztaty plastyczne, tor przeszkód dla rowerzystów, zwiedzanie wozu strażackiego i przejażdżka policyjnym quadem. W romskie tradycje wprowadzi nas zespół Hitano. Wystąpi też Kapela Jakubowa.

Trochę ostrzej zabrzmi, gdy na scenę wyjdą chłopaki z zespołu Messa. Wystąpią również laureaci tegorocznego przeglądu Planetafest, a mocną dawkę humoru zapewni kabaret NO. Olsztyńskie PCK zaprezentuje się z kolei w pokazie pierwszej pomocy. Animatorzy dwóch olsztyńskich szkół tańca przygotowują konkursy i pokazy. Eranova porwie nas m.in. w plenerowe animacje dla dzieci, a studio Rytm zaprosi na pokaz flamenco.

Maluchy będą mogły poszaleć w parku rozrywki Bartbo, a z Aresem, owczarkiem niemieckim i malarzem, przyjdzie Małgorzata Presch. Przez cały dzień na wielkiej beli papieru kredkami i farbami najmłodsi będą mogli malować gigantyczny obraz. Z kolei BWA Galeria Sztuki w Olsztynie poprowadzi warsztaty, pod nazwą Miniaturowe Ogródki. A te powstaną m.in. z puszek, plastikowych opakowań i słomek. Będą też kluby: Stomil Olsztyn oraz szabliści z klubu Hajduczek. Chętni zagrają w piłkę nożną oraz siatkówkę.

Jedno jest pewne — kto przyjdzie, nie pożałuje!

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB