Sobota, 3 czerwca 2023

Na ekranie Sierpniowe niebo, Paranoja i To już koniec. Bilety!

2013-09-12 11:00:00 (ost. akt: 2013-09-12 11:24:18)

Podziel się:

Autor zdjęcia: Helios Olsztyn

Kto ma ochotę miło spędzic czas w olsztyńskim kinie? Mamy bilety!

Aby dostać jeden bilet do kina, należy wysłać sms z uzasadnieniem. Głosowanie trwa w czwartek od godz 11 do godz. 20. Dokończcie wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Wyślij sms pod numer 7248. W miejsce „x“ należy wpisać swoje uzasadnienie. Koszt sms-a to 2, 46 z VAT. Bilety do wykorzystania od poniedziałku do czwartku.

* Paranoja
Fani wielkiego talentu Gary’ego Oldmana w końcu doczekali się produkcji z aktorem. W „Paranoi” Gary Oldman i Harrison Ford wcielają się w dwóch rywalizujących miliarderów z branży technologicznej. Na ich drodze stanie Hemsworth, młody utalentowany pracownik, który zacznie szpiegować dla jednej z firm.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 7248

* To już jest koniec
To historia szóstki przyjaciół, którzy zostają uwięzieni w domu jednego z nich, kiedy seria katastrof niszczy Los Angeles. Świat się kończy, zapasy żywności znikają w zastraszającym tempie, ale po co jest przyjaźń? Uwaga: to będzie naprawdę przewrotna komedia.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 7248

* Sierpniowe niebo
„Sierpniowe niebo. 63 dni chwały” ma być hołdem złożonym młodym Polakom walczącym w Powstaniu Warszawskim. W filmie w reżyserii Irka Dobrowolskiego wykorzystano nieznane do tej pory materiały, a obok aktorów zawodowych zagrali powstańcy z tamtych lat i raperzy z grupy hip-hopowej Hemp Gru.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 7248

* Wypełnić pustkę
W obrazie „Wypełnić pustkę” Ramy Burshtein patriarchat wciąż ma się dobrze, a rozmowy o małżeństwie przypominają handlowe negocjacje. Nie bez powodu izraelska twórczyni akcję filmu osadziła w Tel Awiwie, uznawanym za najbardziej nowoczesne i liberalne miasto w Izraelu.
Awangarda
1 bilet
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x pod numer 7248

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB