Sobota, 3 czerwca 2023

Diana, Czas na miłość, a może Naznaczony: rozdział 2. Bilety do kina

2013-09-19 11:00:00 (ost. akt: 2013-09-18 23:51:55)

Autor zdjęcia: Olsztyn Helios

Podziel się:

Wrzesień w kinie to wysyp wyjątkowych premier. Zaczynając od najnowszego kontrowersyjnej opowieści o polskim księdzu Małgorzaty Szumowskiej, po film o Dianie, księżnej Walii kończąc.

Aby dostać jeden bilet do kina, należy wysłać w czwartek w godz. 11-20 sms z uzasadnieniem. Dokończcie wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Wyślij sms pod numer 7248. W miejsce „x“ należy wpisać swoje uzasadnienie. Koszt sms-a to 2, 46 z VAT. Bilety do wykorzystania od poniedziałku do czwartku.


W imię

„W imię” film Małgośki Szumowskiej jeszcze przed premierą wywołał burzliwą dyskusję. To historia księdza Adama (w tej roli Andrzej Chyra), który obejmuje nową parafię i organizuje ośrodek dla młodzieży. Przyjaźń z miejscowym outsiderem nie do końca skończy się tak jak zamierzał. Kapłan będzie musiał się zmierzyć z problemem, przed którym przed laty uciekł w kapłaństwo.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 7248

Diana
Na ekranach kin od piątku „Diana”, czyli filmowa opowieść o księżnej Walii, w której główną rolę powierzono Naomi Watts. Fabuła obrazu koncentruje się na ostatnich dwóch latach życia Diany.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 7248

Naznaczony: rozdział 2
Pierwsza część była hitem, więc ciąg dalszy musiał nastąpić. To dalsze losy nękanej przez widma rodziny Lambertów w Stanach Zjednoczonych w piątek, trzynastego. Po dwóch latach od przerażających wydarzeń ponownie nawiedza ich duch młodej kobiety w białej sukni, która nuci dziecięcą melodię.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 7248

Czas na miłość
Scenarzysta romantycznych hitów jak „Notting Hill”, „Dziennik Bridget Jones” zabiera nas w niezwykłą podróż w czasie. Czy można zmienić bieg historii tak, by zdobyć miłość swojego życia? Podróż w czasie jest jedynie pretekstem, by autor przemycił jedną z najważniejszych życiowych prawd — żeby cieszyć się każdą chwilą, bo życie jest krótkie i często trudne.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x pod numer 7248

Dziewczynka w trampkach
Film nakręciła Haifaa Al-Mansour, pierwsza kobieta za kamerą w historii kinematografii Arabii Saudyjskiej. Tytułowa bohaterka jest małą buntowniczką: nosi sportowe buty, słucha rocka i koleguje się ze swoim rówieśnikiem Abdullahem. Historia powoli zamienia się w obraz religijnej opresji i systemu, w którym kobieta nie ma żadnych praw.
Awangarda
1 bilet
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino5.x pod numer 7248

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB