Sobota, 3 czerwca 2023

Superślimak i agenci, którzy chcą okraść CIA, czyli czas na kino

2013-09-26 11:00:00 (ost. akt: 2013-09-25 12:43:13)

Autor zdjęcia: Helios Olsztyn

Podziel się:

Długo nie mieliśmy w kinie dobrej komedii familijnej. Od piątku na ekranach świetna opowieść o ślimaku wyposażonym w supermoc, czyli „Turbo”. Będzie też miejsce dla innych superbohaterów, których zagrają Denzel Washington i Mark Wahlberg.

Aby dostać jeden bilet do kina, należy wysłać w czwartek w godz. 11-20 sms z uzasadnieniem. Dokończcie wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Wyślij sms pod numer 7248. W miejsce „x“ należy wpisać swoje uzasadnienie. Koszt sms-a to 2, 46 z VAT. Bilety do wykorzystania od poniedziałku do czwartku.

„Turbo”
Autorami animacji „Turbo” są twórcy „Madagaskaru” i „Kung Fu Panda”. To świetna familijna komedia o ślimaku, który nieoczekiwanie staje się szybki jak błyskawica i może spełnić swoje największe marzenie — wziąć udział w zawodach samochodowych.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 7248


„Agenci”
To ekranizacja komiksu Stevena Granta. Główny bohater Bobby (Denzel Washington) postanawia obrabować bank, w którym pieniądze trzyma mafia. O pomoc prosi kolegę Stiga (Mark Wahlberg). Stig jednak nie wie, że Bobby jest tak naprawdę agentem wydziału narkotykowego. A Bobby z kolei, że Stig to agent wywiadu marynarki wojennej.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 7248

„Sekret afrykańskiego dziecka”
Tytułowy bohater filmu to afrykański podrzutek, który w wyniku zbiegu okoliczności trafia pod opiekę młodej Francuzki. Po latach kobieta wróci jednak z Lancelotem do Afryki, by pokazać mu ojczyznę.
Awangarda
1 bilet
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 7248

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB