Sobota, 3 czerwca 2023

Wyciskacz łez, bajka, czy thriller. Czas do kina!

2013-10-10 11:00:00 (ost. akt: 2013-10-09 20:41:30)

Autor zdjęcia: Olsztyn Helios

Podziel się:

„Chce się żyć”, „Grawitacja” czy „Klopsiki kontratakują”. Mamy dla Was bilety do kina!

Aby dostać jeden bilet do kina, należy wysłać w czwartek w godz. 11-20 sms z uzasadnieniem. Dokończcie wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Wyślij sms pod numer 7248. W miejsce „x“ należy wpisać swoje uzasadnienie. Koszt sms-a to 2, 46 z VAT. Bilety do wykorzystania od poniedziałku do czwartku.

* „Chce się żyć”
To poruszająca, a zarazem pełna humoru opowieść o Mateuszu, który cierpi na porażenie mózgowe. Piękną kreację w filmie stworzyła grająca matkę głównego bohatera Dorota Kolak. Ten film wycisnął łzy z jury i publiczności Festiwalu Filmowego w Gdyni. To pozycja obowiązkowa!
Helios
2 bilety
Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 7248

* „Grawitacja”
To opowieść o dwójce astronautów, którzy walczą o życie dryfując po orbicie Ziemi po katastrofie stacji kosmicznej. Obraz z Sandrą Bullock i George’em Clooney’em w rolach głównych zachwycił podobno samego Jamesa Camerona. Reżyserią zajął się Alfonso Cuaron, który ma na swoim koncie m.in. „Ludzkie dzieci”, „I twoją matkę też” i trzecią część Harry’ego Pottera.
Helios
2 bilety
Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 7248

* „Klopsiki kontratakują”
Amerykanie wcinają klopsiki, teraz czas na nas. Od piątku w kinach kontynuacja przeboju „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe”. Deszcz cheeseburgerów, spadające z nieba spaghetti i zaspy lodów to nic. Młody naukowiec i jego maszyna, która tworzy jedzenie z wody wciąż działa. Jednak nie wszystkim wychodzi to na zdrowie.
Helios
2 bilety
Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 7248

* „Kumba”
„Kumba” to najnowszy film takich hitów jak „Król Lew” czy „Zambezia”. Tym razem to niesamowita opowieść o zebrze, która marzy o tym, by być… wypasiona. A kiedy jesteś zebrą i masz pasy tylko do połowy jedno jest pewne — masz kłopoty.
Helios
2 bilety
Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x pod numer 7248

* „Vincent chce nad morze”
Vincent to dwudziestolatek dotknięty syndromem Tourette’a. Wysłany po śmierci matki do zakład, pewnego dnia ucieka. I w końcu udaje mu się odzyskać przyjaźń i akceptację.
Awangarda
1 bilet
Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino5.x pod numer 7248

* „Sekrety”
10 października w DKF „Za” obejrzymy czeski film o kryzysie wieku średniego w kobiecym wydaniu. Możemy liczyć na wyjątkowo dobrą zabawę i jednodniową wędrówkę przez współczesną Pragę. Seans w kameralnej sali filmowej o godz. 19 w CEiIK-u, przy ul. Parkowej 1.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB