środa, 1 lutego 2023

Rockowy weekend w Olsztynie. Coma, Acid Drinkers, bracia Figo Fagot

2013-10-17 10:00:00 (ost. akt: 2013-10-17 11:27:37)

Autor zdjęcia: Mat. zespołu/Paweł Kicowski

Podziel się:

Kto nie gromadził sił i pieniędzy może mieć problem, bo w Anderze zapowiada się naprawdę mocny weekend. Koncertów takich zespołów się nie odpuszcza. Mamy dla Was bilety!

Aby dostać jeden z biletów na poszczególny koncert, należy wysłać sms z uzasadnieniem. Dokończcie wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Wyślij sms z konkretnym kodem pod numer 7248. W miejsce „x“ należy wpisać swoje uzasadnienie. Koszt sms-a to 2,46 z VAT. Głosowanie trwa w czwartek w godz. 10-20. Osoby, które otrzymają bilet zostaną o tym powiadomione.

* Bracia z wąsem
Na początek, czyli piątkowy wieczór wąsaci bracia z Figo Fagot. Koncert promuje nową płytę zespołu, ale i szlagierów, m.in. o Bożence nie zabraknie. Kto nie widział jeszcze Braci Figo Fagot na żywo, koniecznie musi to zobaczyć. Na rozgrzewkę jako suport Eyewash. Start: godz. 20. Bilety: 20 zł (przedsprzedaż)/30 zł (w dzień koncertu).
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.bilety1.x pod numer 7248

Roguc i spółka, czyli Coma
Bohaterów sobotniego wieczoru nikomu nie trzeba przedstawiać. Od pierwszego kawałka wyemitowanego w radiu popularność Comy tylko rośnie. A Roguc jako jeden z nielicznych łączy z powodzeniem romans z muzyką i aktorstwem. Na jesienną chandrę i brak energii koncert Comy jest najlepszym lekarstwem.
Start: godz. 20. Bilety: 40 zł (przedsprzedaż)/50 zł (w dzień koncertu).
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.bilety2.x pod numer 7248

* Acid Drinkers
Marzycie o odpoczynku w niedzielę? Nic z tego! Zgodnie ze starą, kwaśną tradycją jesień koncertami Acid Drinkers stoi! W tym roku fani będę mieli okazji zobaczyć zespół w ponad 20 miastach. Rock'n'roll wymówek nie potrzebuje, więc... jak Polska długa i szeroka smarujcie gardła na kolejną dawkę metalu sygnowaną przez Titusa, Popcorna, Ślimaka i Jankiela! Przed Acidami na scenie Traffic Junky — charyzmatyczny kwartet, który swoim stylem grania wraca do korzeni muzyki rockowej z lat 70' i łączy ją z nowocześnie brzmiącymi riffami. Dynamiczna perkusja, pulsujący bas, nieszablonowa gitara w połączeniu z dopasowanym wokalem tworzy spektakl, który na długo pozostaje w pamięci.
Start: godz. 20. Bilety: 35 zł (przedsprzedaż)/45 zł (w dzień koncertu).
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.bilety3.x pod numer 7248

Ekipa z Andera trochę litości ma i w poniedziałek zaplanowała czas na oddech. Ale tylko po to, by już we wtorek zaprosić nas na koncert Soniamiki.

* Pop z Berlina
Soniamiki to Zofia Mikucka, wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. W listopadzie 2009 roku nakładem berlińskiej wytwórni Moanin ukazał się jej debiutancki, solowy album „7pm”. A w Polsce? Dała się poznać podczas Oper'a w 2010 roku. Czas na odkrycie w Olsztynie.
Start: godz. 20. Bilety: 10 zł (przedsprzedaż)/15 zł (w dzień koncertu).
„Są młodzi, przystojni i bez skrupułów. Zwinęli główne nagrody mi.: na festiwalu FAMA 2011, Konkursie Zespołów Rockowych w Wadowicach, juwenaliowym przeglądzie kapel studenckich 2011. Wychowani na krakowskich przedmieściach pną się do miejsca z którego droga prowadzi już tylko w dół” — to z kolei możemy wyczytać o bohaterach wtorku, czyli Clock Machine.

Soniamiki
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.bilety4.x pod numer 7248


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB