Sobota, 3 czerwca 2023

Na ekranie. Ambassada, Ślepy traf, Maczeta zabija

2013-10-17 11:00:00 (ost. akt: 2013-10-16 16:07:20)

Autor zdjęcia: Helios Olsztyn

Podziel się:

Aby dostać jeden bilet do kina, należy wysłać w czwartek w godz. 11-20 sms z uzasadnieniem. Dokończcie wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Wyślij sms pod numer 7248. W miejsce „x“ należy wpisać swoje uzasadnienie. Koszt sms-a to 2, 46 z VAT. Bilety do wykorzystania od poniedziałku do czwartku.

* Ambassada
Komedia Juliusza Machulskiego przenosi widzów z roku 2012 do 1939. A wszystko dzięki windzie, która przenosi głównych bohaterów filmu nie tylko z piętra na piętro, ale też umożliwia podróż w czasie. W rolach głównych Robert Więckiewicz i Nergal.
Helios
2 bilety
Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 7248

* Carrie
To ekranizacja bestsellerowego horroru Stephena Kinga. Główna bohaterka to miła dziewczyna, którą nadopiekuńcza matka izoluje przed światem. Nie przysparza jej to popularności w szkole. Prześladujący ją rówieśnicy odkryją sekret Carrie w dniu balu maturalnego.
Helios
2 bilety
Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 7248

* Ślepy traf
To opowieść o studencie o imieniu Richie, który udaje się do Kostaryki w magnata internetowego hazardu — Ivana Blocka. FBI proponuje mu współpracę, a Richie musi podjąć największe ryzyko w swoim życiu.
Helios
2 bilety
Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 7248

* Maczeta zabija
Amerykański rząd werbuje supertwardziela, by ten zlikwidował Mendeza, bezwzględnego szefa kartelu narkotykowago, który szykuje atak rakietowy na Waszyngton. Żeby powstrzymać terrorystę, Maczeta Cortez będzie zmuszony skorzystać z pomocy Luthera Voza, ekscentrycznego miliardera i handlarza bronią. Na planie filmu Robert Rodriguez zgromadził prawdziwą plejadę gwiazd.
Helios
2 bilety
Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x pod numer 7248

* Uwaga! Maraton!
Nie wystarcza wam jeden film z Maczetą? Nic straconego! Już 18 października w olsztyńskim kinie Helios Maraton Maczeta! Będzie to niezwykle mocne spotkanie z Robertem Rodriguezem i jego filmowymi przyjaciółmi – Quentinem Tarantino, reżyserem pierwszej części Grindhouse i Dannym Trejo, odtwórcą roli Maczety. Przed wami cztery krwawe i brutalne filmy z gatunku exploitation, które jeszcze długo po powrocie do domu nie dadzą wam zasnąć! Co tej nocy obejrzycie? Maczeta, Maczeta zabija, Grindhouse vol.1. Death Proof, Grindhouse vol.2. Planet Terror. Start: 18.10 godz. 22. Meta: 19.10 godz. 6.
Helios
2 bilety
Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino5.x pod numer 7248

* Koneser
Intrygująca opowieść o mężczyźnie, który od lat ma absolutną kontrolę nad swoim światem ekspertów i kolekcjonerów najdroższych dzieł sztuki, ale staje się zabawką w rękach tajemniczej klientki.
Awangarda
1 bilet
Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino6.x pod numer 7248


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB