Sobota, 3 czerwca 2023

Tydzień z dobrym kinem. Bilety!

2013-10-24 11:02:21 (ost. akt: 2013-10-24 11:08:16)

Autor zdjęcia: Helios Olsztyn

Podziel się:

Kino nieme z muzyką na żywo, przegląd filmowy „Przeminęły z wiatrem”. W tym tygodniu wiele interesujących pozycji, które zadowolą najbardziej wymagających kinomanów.

Aby dostać jeden bilet do kina, należy wysłać w czwartek w godz. 11-20 sms z uzasadnieniem. Dokończcie wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Wyślij sms pod numer 7248. W miejsce „x“ należy wpisać swoje uzasadnienie. Koszt sms-a to 2, 46 z VAT. Bilety do wykorzystania od poniedziałku do czwartku.

* Mój biegun
„Mój biegun” to filmowa opowieść o Jaśku Meli, chłopaka, który podjął walkę z własnymi ograniczeniami, by zdobyć dwa bieguny Ziemi. Główną rolę zagrał Maciej Musiał. Jasiek dokonał niemożliwego — wraz z podróżnikiem Markiem Kamińskim zdobył dwa bieguny.
Helios
2 bilety
Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 7248

* Taneczna bitwa
„Bitwa roku” to opowieść o międzynarodowym świecie b-boyingu — miejskiego tańca. To też historia pełnego gwiazd zespołu tanecznego, który walczy o tytuł mistrza świata. W filmie zobaczymy elektryzujące występy taneczne i niezwykłe pokazy. To nie jest jednak kolejny landrynkowy obraz tego świata. Zobaczymy też życie tancerzy od kuchni.
Helios
2 bilety
Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 7248

* Piąta władza
„Piąta władza” to filmowa historia portalu WikiLeaks i jej założyciela Juliana Assange'a zapowiadana jest jako jedna z najważniejszych premier tegorocznej jesieni. Julian i Daniel rozpoczynają działalność w internetowym podziemiu obserwując światowy establishment. To oni staną się wkrótce autorami serwisu, który umożliwia użytkownikom publikację ściśle tajnych danych.
Helios
2 bilety
Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 7248

* Czar wypożyczalni i taśm wideo
W sobotę, 26 października o godz. 17 w kinie Awangarda 2 odbędzie się przegląd filmowy „Przeminęły z wiatrem”. Zobaczymy pokaz filmów związanych ze starymi, zamykanymi kinami. Już ich nie ma. A czy je pamiętacie? Będzie można obejrzeć, m.in. kolejki pod kinami, wyburzanie legendarnego kina Kopernik. Wstęp wolny.

* Atlas chmur w CEiIK-u
Dyskusyjny Klub Filmowy „Za” zaprasza w czwartek, 24 października na film „Atlas chmur” — ostatnią produkcję rodzeństwa Wachowskich. To wartościowy obraz, który traktuje nie tylko o życiu i śmierci. To też ważna opowieść o wolności. Pokazy odbywają się w sali kameralnej CEiIK-u w sali nr 48. Bilety: 10 zł.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB