środa, 1 lutego 2023

Dziś Maraton Halloween, jutro Zaduszki Jazzowe

2013-10-31 13:10:00 (ost. akt: 2013-10-31 13:07:20)

Podziel się:

W Heliosie 31 października czeka nas Maraton Halloween

W Heliosie 31 października czeka nas Maraton Halloween

Autor zdjęcia: sxc.hu

Maraton Halloween czy IV Olsztyńskie Zaduszki Jazzowe. Także i w tym tygodniu można wziąć udział w ciekawym wydarzeniu.

Kino na Halloween i nie tylkoKinomani żądni mocnych wrażeń muszą stawić się tłumnie w czwartek, 31 października w Heliosie. Czeka ich tam przerażający Maraton Halloween. 
Miłośnicy mocnych wrażeń będą mogli obejrzeć cztery filmy grozy. Maraton Halloween rozpoczyna się w czwartek 31 października o godzinie 23 i potrwa do godziny 6 rano w piątek.
Trzy spośród specjalnie wybranych filmów to adaptacje klasyka powieści grozy, czyli Stephena Kinga. Będą to „Carrie”, „1408” i „Mgła”. Czwarty horror to pokaz premierowy „Istnienia”. 

Od piątku w Heliosie można oglądać też znakomitą „Grę Endera”. To adaptacja znanej powieści science-fiction. Film to specyficzna wersja Harry’ego Pottera w kosmosie, bo istniejąca tam szkoła bojowa przypomina Hogwart. Młodzi ludzie są wykorzystywani w walce z obcymi, ponieważ tylko ich młode umysły są w stanie poradzić sobie z wysoko technologicznie zaawansowanymi maszynami.Piąta pora rokuW czwartek, 31 października na seans zaprasza również DKF „Za” działający w CEiIK-u. O godz. 19 będziemy mogli obejrzeć tam „Piątą porę roku”, czyli komedię romantyczną dla dojrzałych widzów.

Trudna sztuka przemawianiaW środę, 6 listopada o godz. 18.30 w kamienicy Naujacka czeka nas kolejne spotkanie klubu Toastmasters. Można będzie nauczyć się przydatnych rzeczy, m.in. jak publicznie przemawiać, udzielać konstruktywnych ocen i panować nad stresem.Warsztaty z teatremTeatr KloszArt zaprasza do zabawy. Organizuje cykl warsztatów teatralnych w których może wziąć udział każdy chętny. Zajęcia odbędą się 8, 16 i 23 listopada, ale wcześniej trzeba się zapisać. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Informacje na stronie www.teatrkloszart.plImperium Tour HunteraW sobotę, 2 listopada Hunter zaprasza na koncert „Imperium Tour 2013. Jako support zagra Ziemia Zakazana. Koncert ma mieć niezwykłą oprawę wizualną i pirotechniczną. Nie zabraknie utworów z najnowszego krążka, ale też klasyków zespołu i coverów. Wejście do klubu od godz. 18. Bilety: przedsprzedaż: 35 zł, w dniu koncertu 45 zł. 


Olsztyńskie Zaduszki JazzoweW sobotę, 2 listopada o godz. 18 w Galerii Sowa odbędą się IV Olsztyńskie Zaduszki Jazzowe. Wystąpi chór gospel The Raindrops, Paweł Janiszewski — piano, Marcin Strus — sax i Fale Czasu. Koncert organizuje stowarzyszenie Efemery. Wstęp 5 zł. Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB