Wtorek, 26 września 2023

Cały Olsztyn na parkiecie!

2013-11-07 12:53:54 (ost. akt: 2013-11-08 09:14:34)

Autor zdjęcia: Paweł Kicowski

Podziel się:

Szukacie pomysłu na rodzinne popołudnie? Ubierzcie wygodne buty i ruszajcie na parkiet. W poniedziałek od godz. 16 tańczy cała Urania, a właściwie cały „Olsztyn tańczy”.

— Mamy propozycję nie do odrzucenia — pomysł na dobrą zabawę. Tutaj nie są ważne umiejętności taneczne, ale chęć zaprezentowania się, zrobienia czegoś razem, z rodziną. I myślę, że to jest siłą tej imprezy, która odbywa się po raz ósmy. U nas tańczą nawet mamy z niemowlakami — mówi Krzysztof Wasilewski, prezes Fundacji Młodzi Przeciw Uzależnieniom, organizator happeningu „Olsztyn tańczy”.

W tym roku czas na Was! Do 8 listopada możecie się zgłosić do „Rodzinnego Minimaratonu Tanecznego”. Uczestnicy — rodzic z dzieckiem mają kilka minut na pokazanie dowolnych kroków do muzyki mix dance. Tu nie są ważne umiejętności i technika. Liczy się dobry humor, strój i rekwizyty. Zresztą nikt nie jest poszkodowany. Każde
dziecko otrzymuje drobny upominek. Są też dwie nagrody główne. Rodziny mogą wygrać weekend w hotelu. Szczegóły na:
wasilewski-felska.pl

Ale „Olsztyn tańczy” to również okazja do tego, by zobaczyć, jak na parkiecie radzą sobie inni. W tym roku tańczyć będą sportowcy oraz mistrzowie — Sztewite Gang, czyli finaliści programu „Got to Dance” oraz Zespół Pieśni i Tańca „Kortowo”.

Kajot
Do zobaczenia w Uranii, gdzie cały Olsztyn tańczy z okazji Święta Niepodległości. Start: 11 listopada, godz. 16.
Wstęp wolny

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB