Wtorek, 5 grudnia 2023

Porachunki Hobbita z Królową Śniegu. Bilety!

2013-12-22 10:00:00 (ost. akt: 2013-12-20 20:00:04)

Autor zdjęcia: Helios Olsztyn

Podziel się:

Czas do kina. Mamy bilety na pięć filmów.

Aby dostać jeden bilet do kina, należy wysłać sms z uzasadnieniem. Dokończcie wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Wyślij sms pod numer 7248. W miejsce „x“ należy wpisać swoje uzasadnienie. Koszt sms-a to 2, 46 z VAT. Głosowanie trwa od niedzieli od godz 9 do poniedziałku do godz. 12. Wejściówki do kina czytelnicy będą mogli zrealizować 30 grudnia i 2 stycznia.

* Kamerdyner
Przez trzydzieści lat służył siedmiu kolejnym prezydentom Ameryki. Historię Eugene’a Allena — czarnoskórego kamerdynera pracującego w Białym Domu przeniósł na ekran Lee Daniels. W tytułowej roli obejrzymy Foresta Whitakera. Premiera: 26 grudnia.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 7248

* Porachunki
To opowieść o emerytowanym gangsterze z Ameryki ( w tej roli genialny Robert de Niro), który dzięki programowi ochrony świadków przenosi się do Normandii. Ma wieść spokojne życie, ale nie może pozbyć się starych nawyków. Premiera: 27 grudnia.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 7248

* „Hobbit: Pustkowie Smauga”
Premiera drugiej części adaptacji dzieła J.R.R. Tolkiena w kinach w całej Polsce odbędzie się 27 grudnia. Akcja filmu toczy się 60 lat przed zdarzeniami z „Władcy pierścieni”. Bilbo Baggins i czarodziej Gandalf i kompanią krasnoludów docierają do Samotnej Góry.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 7248

* Królowa Śniegu
Najwspanialsza baśń Andersena ponownie zagości na ekranach kin. Od 26 grudnia będziemy mogli obejrzeć rosyjską animację. Opowieść o złej królowej z pewnością nie będzie przypominała Disney’owskich wersji.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x pod numer 7248

* W ukryciu
Akcja filmu przenosi nas do Radomia w 1940 roku. Ojciec głównej bohaterki Janki ukrywa w domu córkę przyjaciół — ekscentryczną Ester. To opowieść o obsesyjnej i zaborczej miłości oraz pełnej erotyki relacji dwóch kobiet.Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino5.x pod numer 7248

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB