Sobota, 3 grudnia 2022

Olsztyniacy życzą bliskim i Olsztynowi

2013-12-24 11:00:00 (ost. akt: 2013-12-24 11:39:56)

Autor zdjęcia: BC/PG

Podziel się:

Święta Bożego Narodzenia tuż-tuż. Z tej okazji zapytaliśmy olsztyniaków, czego życzą sobie i Olsztynowi.

Anna Kiedrowska z córkami: 4-letnią Tosią i 6-letnią Zoją
— Przede wszystkim pogodnych, spokojnych świąt i spełnienia marzeń. Naszym kochanym rodzicom, by udało im się w końcu wprowadzić do domu. A olsztyniakom w nowym roku życzymy z kolei, by mieli więcej czasu dla rodziny. Często każdy z nas jest tak zapracowany, że ciężko to wszystko pogodzić.

Edyta Łobacz z córką 3-letnią Sarą
— Wszystkim życzę wszystkim spokojnych świąt, bez garnków, bez sprzątania, bez złych emocji i nerwów, bez obżarstwa i kłopotów z żołądkiem. A Olsztynowi życzę mniej rozkopanych dróg, szybszych remontów i nowej ulicy Partyzantów. Trzymam więc kciuki za nowe inwestycje.

Ewelina, Kamil Ciborscy z córką Liwią
— Życzymy całej naszej rodzince i znajomym zdrowych, pogodnych świąt Bożego Narodzenia. A i dużo pieniędzy. A w kolejnym roku życzymy Olsztynowi, by pojawiły się nowe place zabaw na Podgrodziu i by ratusz o to zadbał! A i zlikwidujmy kontrole w autobusach! Jeśli możemy puścić wodze fantazji, to właśnie tego chcemy!

Mariusz Spodniewski z córką 13-letnią Magdaleną
— Zdrowia, szczęścia i pomyślności. Tak standardowo. I chyba nic więcej, bo wszystko mamy (śmiech). A Olsztynowi — zakończenia dużych inwestycji, które utrudniają życie, linii tramwajowej i obwodnicy.

Sylwia i Sylwester Mikuła z córką Letycją
— Życzę wszystkim radosnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Mam też swoje osobiste życzenie, które wypowiem w czasie Wigilii. Nie chciałbym jednak go dziś zdradzać. Wtedy by się nie spełniło, prawda? Olsztynowi — by dalej się rozwijał i by było więcej pomocy dla osób ubogich, bezdomnych. Ludzi poobijanych przez życie.

Tomasz Mendrzycki
— Zdrowia, szczęścia... po prostu wszystkiego najlepszego. Moje gwiazdkowe życzenie? Bym mógł w przyszłości pracować jako ratownik medyczny. Kto wie, może w Olsztynie? Miastu w nowym roku — jak najwięcej mieszkańców. Niech stolica naszego regionu się rozwija. Mojej szkole — dalszych sukcesów, by się rozwijała i miała coraz więcej propozycji dla osób, które chcą pomagać innym.
Kajot

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB