Sobota, 9 grudnia 2023

Sprawdźcie, co na ekranie. Bilety!

2014-01-05 09:00:00 (ost. akt: 2014-01-03 13:16:52)

Autor zdjęcia: Helios Olsztyn

Podziel się:

Kto ma ochotę pójść do kina? Mamy bilety!

Aby dostać jeden bilet do kina, należy wysłać sms z uzasadnieniem. Dokończcie wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Wyślij sms pod numer 7248. W miejsce „x“ należy wpisać swoje uzasadnienie. Koszt sms-a to 2, 46 z VAT. Głosowanie trwa od niedzieli od godz 9 do poniedziałku do godz. 20. Bilety do wykorzystania od 7.01 do 9.01.

* Wędrówki z Dinozaurami
To fantastyczna opowieść familijna i podróż do widowiskowego prehistorycznego świata. Niezwykle barwny obraz, który zainteresuje najmłodszych.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 7248

* Smak życia 3
Paczka znajomych balowała już w Barcelonie, Londynie, Moskwie, Paryżu i Sankt Petersburgu. Teraz przeniesiemy się do Nowego Jorku. To coś więcej niż zwykła multikulturowa komedia o współczesnych 40-latkach, a również wnikliwy obraz współczesnej rodziny. Niektórzy już prognozują, że po „Nietykalnych” będzie to kolejny hit. Trzeba to sprawdzić.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 7248

* Skubani
Producent „Shreka” udowodnił już, że jego filmy bawią całe rodziny. Tym razem zabiera nas w szaloną podróż w czasie. Bohaterami są indyki, które zamierzają zmienić historię i sprawić, że ich gatunek na zawsze zniknie z ludzkiego jadłospisu.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 7248

* Wilk z Wall Street
Najnowsza produkcja mistrza Scorsese to adaptacja wspomnień Jordana Belforta, uzależnionego od narkotyków maklera z Long Island, skazanego na 22 miesiące więzienia za wyłudzenia i pranie brudnych pieniędzy. Korupcja, łamanie prawa i skandale były jego specjalnością. W głównej roli znakomity Leonardo Di Caprio.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x pod numer 7248


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB