Sobota, 9 grudnia 2023

Dobre kinowe premiery na początek roku

2014-01-09 11:00:00 (ost. akt: 2014-01-08 17:57:14)

Autor zdjęcia: Helios Olsztyn

Podziel się:

Czas na kino. Sprawdźcie, na jakie filmy mamy bilety!

Aby dostać jeden bilet do kina, należy wysłać w czwartek w godz. 10-20 sms z uzasadnieniem. Dokończcie wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Wyślij sms pod numer 7248. W miejsce „x“ należy wpisać swoje uzasadnienie. Koszt sms-a to 2,46 z VAT. Bilety do wykorzystania od poniedziałku do czwartku.

* Wkręceni
W najnowszym filmie Piotra Wereśniaka zobaczymy Piotra Adamczyka, Bartosza Opanię, Pawła Domagałę czy Kamilę Baar. Trójka przyjaciół pracuje w fabryce samochodów na Śląsku. Kiedy lądują na bruku, postanawiają zaszaleć.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 7248

* Nimfomanka
Najnowszy film Larsa von Triera „Nimfomanka — część I” to opowieść o erotycznym życiu Joe (w tej roli Charlotte Gainsbourg), uzależnionej od seksu.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 7248


* Biegnij, chłopcze, biegnij
To ekranizacja bestsellerowej książki Urlego Orleva, przetłumaczonej na 15 języków. Historia ośmioletniego uciekiniera z warszawskiego getta, który stracił całą rodzinę. Przejmująca opowieść o losach małego chłopca starającego się przeżyć koszmar wojny.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 7248

* 47 Roninów
Film z Keanu Reeves’em w roli głównej opiera się na historii z czasów XVII-wiecznej Japonii. Grupa 47 roninów szuka zemsty po śmierci swego pana.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x pod numer 7248

* Poranek filmowy w Awangardzie
Jak zawsze w sobotę o godz. 12 w Awangardzie „Poranek filmowy”. Tym razem w repertuarze, „Ale cyrk” — kolejna produkcja twórców takich hitów, jak „Disco Robaczki” czy „Toy Story 3D” . Po projekcji chętne dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach plastycznych. Dzieci mogą liczyć na atrakcje.
Bilety: 10 zł.

* T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée
Niepokojące, odważne historie, arcydzieła sztuki filmowej, dzieła mistrzów. Już od 10 stycznia w kinie Awangarda obejrzymy filmy kolejnej edycji T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée. To najciekawsze, wzbudzające największe emocje oraz nagradzane w konkursach filmy. Tym razem zobaczymy: „Niebiańskie żony Łąkowych Maryjczyków” w reżyserii Alexey’a Fedorchenko, „Goltzius and the Pelican Company” Petera Greenaway’a, „Nieznajomy nad jeziorem” Alaina Guiraudie, „Shirley — wizje rzeczywistości” Gustava Deutscha, „Kiedy umieram” Jamesa Franco, „Camille Claudel 1915” Bruno Dumonta i „Chore ptaki umierają łatwo” Nicholasa Facklera.

Dwa bilety na wybrany film
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino5.x pod numer 7248

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB