Wtorek, 5 grudnia 2023

Monster kontra Smarzowski. Kto chce do kina?

2014-01-16 10:00:00 (ost. akt: 2014-01-16 09:35:26)

Autor zdjęcia: Helios Olsztyn

Podziel się:

Pod Mocnym Aniołem czy karnawał z Monster High, czyli w kinie coś dla starszych i tych młodszych.

Aby dostać jeden bilet do kina, należy wysłać w czwartek w godz. 10-20 sms z uzasadnieniem. Dokończcie wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Wyślij sms pod numer 7248. W miejsce „x“ należy wpisać swoje uzasadnienie. Koszt sms-a to 2,46 z VAT. Bilety do wykorzystania od poniedziałku do czwartku.


* Pod Mocnym Aniołem
Tym razem Smarzowski bierze na warsztat piekło uzależnienia alkoholowego i kręci film na podstawie uhonorowanej Nagrodą Literacką Nike powieści Jerzego Pilcha. W filmie mistrzowskie kreacje stworzyli Robert Więckiewicz, Iwona Wszołkówna i Kinga Preis. To film, który zachwieje Polską! — takie hasło reklamuje najnowsze dzieło Smarzowskiego.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 7248

* Robaczki z Zaginionej Doliny
Animowana rozrywka dla najmłodszych i rodziców. To opowieść o wielkiej bitwie czarnych i czerwonych mrówek o pudełko kostek cukru, które pozostawili piknikowicze.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 7248

* Sekretne życie Waltera Mitty
Ben Stiller wciela się w postać skromnego i nieśmiałego korektora tekstów, który wiedzie spokojne i nudne życie. W świecie fantazji przeobraża się w pewnego siebie herosa. Uwierz w potegę wyobraźni!
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 7248

* Karnawał z Monster High
Helios przyszykował niespodziankę dla fanów Monster High. Będą to dwie „upiorne” karnawałowe imprezy (18-19 stycznia oraz 1-2 lutego), w czasie których obejrzymy filmy z ulubionymi bohaterami. Początek filmów w samo południe, czyli o godz. 12. W programie seans, ale również inne atrakcje, m.in. konkursy z nagrodami. Odbędzie się też wielki konkurs fotograficzny na najlepszą stylizację a la Monster High.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB