Wtorek, 5 grudnia 2023

Dwie godzinki dla rodzinki

2014-02-23 08:00:00 (ost. akt: 2014-03-18 12:28:02)

Autor zdjęcia: Odjazdowe Imprezy

Podziel się:

Animacje dla całej rodziny? Ależ oczywiście to możliwe! Przecież nie tylko najmłodsi mogą mieć niezły ubaw, rodzice też mogą mieć chwile radości. W niedzielę w godz.11 do 13 w Klubie Akces odbędą się animacyjno-teatralne zajęcia dla całych familii.

„Dwie godzinki dla Rodzinki” to dowcipny, dynamiczny i bardzo wesoły program dla mamy, taty i ich pociech. Gotowi na przeżycie wspaniałej przygody?

Gry i zabawy dla wszystkich


Pozwólcie się zabrać w podróż do trzech krain. Czekają was atrakcje „Krainy Baśni”, „Dzikiego Zachodu” czy „Hop na Madagaskar”. Macie do wyboru: zostać współczesnymi piratami, kowbojami z Dzikiego Zachodu czy bohaterami z Madagaskaru. W programie nie tylko animacje rodzinne, odbędą się też konkursy tematyczne, nauka piosenek i wspólne śpiewanie, a także potańczycie przy najbardziej tanecznych przebojach. Do zabawy zaproszą was Królewna Śnieżka, Krasnal Wesołek i Matołek, Lucky Luck, Winnetou, Mary Lou, Kot Psot i Pani Pantera.


Z dziecmi trzeba się powygłupiać


Animatorzy nauczą rodziców, jak się bawić z najmłodszymi tak, by wszystkim sprawiło to frajdę. Organizatorzy podkreślają: rodzice sami też kiedyś byli dziećmi i czasem zapominają, jak wielkie znaczenie ma wspólna zabawa. Może to być zwykłe rzucanie się poduszkami, opowiadanie bajek czy wspólny taniec. Z dziećmi trzeba się powygłupiać — to jest im potrzebne do szczęścia. Najbliższa okazja — w niedzielę w Akcesie. Zajęcia będą cykliczne i w każdą ostatnią niedzielę miesiąca. Całe rodziny mogą liczyć na atrakcje.

Animacyjno-teatralne zajęcia dla dzieci i rodziców w niedzielę, 23 lutego w godz. 11-13. Wejściówka: 15 zł, rodzice za free.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB