Wtorek, 5 grudnia 2023

Weź udział w konkursie, zyskaj dodatkowe punkty na świadectwie

2014-02-24 11:54:26 (ost. akt: 2014-02-24 11:51:19)

Podziel się:

Autor zdjęcia: sxc.hu

Chcesz pochwalić się rodziną przed całym światem? Twoje rodzeństwo ma ciekawe hobby? Możesz to wykorzystać i wziąć udział w konkursie „Dom, Rodzina i Ja”. Prace trzeba przesłać do 15 marca.

Nauki o rodzinie to dyscyplina naukowa i kierunek studiów, który cieszy się coraz większą popularnością. Zanim jednak licealiści wybiorą sobie swoje wymarzone studia mogą pochwalić się swoją twórczością. W jaki sposób można wziąć udział w konkursie?

Fani zabawy literackiej mogą napisać wypracowanie, opowiadanie, esej lub wiersz. Zwolennicy twórczości związanej z mediami mogą wybrać film, prezentację multimedialną lub fotografię. Talenty plastyczne mogą stworzyć obraz lub rzeźbę. Pracę konkursową można wykonać indywidualnie lub zespołowo. W grupie może znaleźć się rodzeństwo, dzieci i rodzice, z zastrzeżeniem, że co najmniej jeden członek zespołu musi być uczniem szkoły ponadgimnazjalnej.

Pracę konkursową (poza obrazem i rzeźbą) trzeba przesłać na adres: konkurs.rodzina@wp.pl w nieprzekraczalnym terminie do 15 marca. Warto się zgłosić. Kto wie, może dzięki temu zyskacie dodatkowe punkty, które pomogą potem w dostaniu się na olsztyńską uczelnię?

Każdy uczestnik konkursu może liczyć na certyfikaty od kuratora oświaty, a laureaci na atrakcyjne nagrody. Zwycięzców poznamy w czasie uroczystej gali, która odbędzie się na Wydziale Teologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego 3 kwietnia.
Organizatorami konkursu są Kuratorium Oświaty w Olsztynie i Wydział Teologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.
Kajot

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB