Wtorek, 5 grudnia 2023

Uwaga, kobiety! Tu musicie być!

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Podziel się:

Warto świętować Dzień Kobiet z portalem Familie.pl i „Naszym Olsztyniakiem” 8 marca o godz. 12 zapraszamy wszystkie panie na spotkanie z mnóstwem atrakcji oraz najnowszym przebojem kinowym...

Poprzednie olsztyńskie spotkanie z cyklu „My, mamy, odpoczywamy” spotkało się z tak dużym entuzjazmem i zainteresowaniem, że przed nami kolejne! Tym razem spotykamy się w sobotę 8 marca
w kinie Helios. Chcemy wspólnie z Wami odpocząć i dobrze się bawić! Na powitanie jak zwykle czekał na Was będzie poczęstunek. Następnie będziecie mogły skorzystać z mnóstwa atrakcji przygotowanych na stoiskach naszych partnerów. Będą konkursy z fantastycznymi nagrodami, porady ekspertów oraz inne ciekawostki. Ukoronowaniem „babskiego” spotkania będzie jak zwykle najnowszy film, który same wybierzecie!

Każde spotkanie z cyklu „My, mamy, odpoczywamy” to wprost idealna okazja, by podarować sobie chwilę relaksu, zawrzeć nowe wspaniałe znajomości oraz miło spędzić czas.
Startujemy punktualnie o godz. 12.

Zapisz się na listę uczestników: www.familie.pl

Mamy 10 zaproszeń
Aby dostać zaproszenie, należy wysłać sms z uzasadnieniem. Dokończcie wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Wyślij sms o treści no.bilety1.x pod numer 7248. W miejsce „x“ należy wpisać swoje uzasadnienie. Koszt sms-a to 2,46 z VAT. Głosowanie trwa od niedzieli od godz 9 do poniedziałku do godz. 20. Osoby, które otrzymają bilet zostaną o tym powiadomione.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB