środa, 1 lutego 2023

Hunter w Olsztynie. Koncert w Anderze

2014-03-18 11:41:42 (ost. akt: 2014-03-20 15:02:46)

Podziel się:

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

"Imperium" to tytuł najnowszej płyty Huntera, której premiera przewidziana jest w październiku 2013 roku,rok po wydaniu "Królestwa", które właśnie otrzymało status Złotej Płyty.Jest także jego kontynuacją słowno-muzyczną. Większość materiału powstała w lecie 2012 roku podczas "królewskiej"sesji nagraniowej w leśnej stodole wiejskiej na Mazurach,ale ponieważ w międzyczasie powstało kilka nowych pomysłów muzycznych, zespół postanowił je również zarejestrować.Całość miała być z założenia kontynuacją a jednocześnie dopełnieniem tego co zostało zawarte na "Królestwie".

Jednak myliłby się ten kto oczekiwałby jego powielenia.Utwory "Imperium" są bardziej rozbudowane, progresywne a teksty nigdy jeszcze nie były mocniejsze.W końcu Królestwa czasem bywają piękne. Imperia- nigdy.Głównym przekazem płyty jest pokazanie jak pierwsze potrafią zmienić się w drugie.

Oprócz utworów promujących najnowsze wydawnictwo usłyszeć będzie można najbardziej znane i lubiane kilery koncertowe z płyt poprzednich a także kilka coverów, które Hunter postanowił włączyć do swojej setlisty po zaskakującym sukcesie Metal Project na Przystanku Woodstock, gdzie miało okazję go usłyszeć, zobaczyć i ocenić blisko pół miliona osób.

Podczas koncertów ze specjalną oprawą wizualną i pirotechniczną będzie można usłyszeć kilka utworów z nowego krążka. Nie zabraknie również klasyków zespołu,a także pojawi się parę coverów. Zapraszamy na Imperium Tour 2014!

Mamy 2 bilety
Aby dostać jeden z nich, należy wysłać sms z uzasadnieniem. Dokończcie wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety3.x pod numer 7248. W miejsce „x“ należy wpisać swoje uzasadnienie. Koszt sms-a to 2,46 z VAT. Głosowanie trwa w czwartek w godz. 10-15. Osoby, które otrzymają bilet zostaną o tym powiadomione.

20.03.2014:: HUNTER - IMPERIUM TOUR 2014
godz. 18 - wejście
godz. 20 - Hunter

Miejsce:
Nowy Andergrant
ul. Kołobrzeska 32
10-432 Olsztyn

Bilety:
Przedsprzedaż: 35 zł
W dniu koncertu: 45 zł
przedsprzedaż biletów:
Klub Nowy ANDERGRANT (ul. Kołobrzeska 32)
Pub SARMATA (ul. Skłodowskiej 28)
Sklep muzyczny ROCKFAN (dom handlowy INKA)
SkateShop REMEDIUM (ul. Kołłątaja 2)
oraz www.andergrant.com/bilety
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB