Wtorek, 5 grudnia 2023

Czas na dziecięce hulanki! Musicie tu być!

2014-03-24 09:40:11 (ost. akt: 2014-03-24 09:41:45)

Podziel się:

Autor zdjęcia: PhotoXpress

Co robią mamy, gdy dzieci się nudzą? Organizują Kinder Party i zapraszają do zabawy innych. Przybywajcie do Szkoły Podstawowej nr 33 w środę, 26 marca od godz. 17.

Impreza przy kolorowych światłach, dziecięcych piosenkach, wspólnych zabawach, słodkościach i mnóstwo okazji, by naprawdę dobrze się bawić.
— Aby wziąć udział w imprezie, trzeba zadeklarować swój udział w wydarzeniu na naszym profilu na Facebooku. I w dniu imprezy przynieść zdrowe przekąski — tłumaczy Emilia Kobos, inicjatorka Kinder Party. — Nasze pierwsze spotkanie miało być kameralne, ale frekwencja nas zaskoczyła. Zgłosiło się już ponad 80 osób. To jednak bardzo pozytywne, bo to znak, że są mamy, które chcą wyjść z domu z dzieckiem, spędzić aktywnie i ciekawie czas.

Atrakcje? O dobrze spędzony czas zadbają animatorki. W programie: puszczanie megabaniek, malowanie twarzy, zwierzaki z balonów, mnóstwo muzyki, inauguracyjny tort i szampan dla dzieci.
— Planujemy, by nasze spotkania odbywały się co miesiąc, były atrakcyjne i ciekawe — dodaje Urszula Geszczyńska, organizatorka. — Chcemy przekonać rodziców, że wspólne i kreatywne spędzanie czasu z dzieckiem wpływa pozytywnie na obie strony.

Koszt imprezy to 20 zł, ale nie przynosimy pieniędzy. Za to kupujemy zdrowe smakołyki i przynosimy na imprezę. Kontakt i zapisy: kinderparty.olsztyn@wp.pl
Katarzyna Janków-Mazurkiewicz

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB