środa, 27 września 2023

Te firmy są przyjazne rodzinie

2014-04-10 11:40:41 (ost. akt: 2014-06-06 10:57:57)

Podziel się:

Trwa Rodzinny plebiscyt „Naszego Olsztyniaka”. Prezentujemy zgłoszenia w kategorii FIRMA przyjazna rodzinie.

Laureatów, których odznaczymy podczas naszej imprezy, która została włączona w obchody tegorocznych Dni Rodziny na Warmii i Mazurach, wybierze kapituła, ale swoją nagrodę przyznają też czytelnicy i internauci.

Wy także macie szansę zgłosić swoje propozycje. Wysyłajcie je na adres: poczta@naszolsztyniak.pl, wypełniając formularz, którzy znajdziecie niżej lub też wysyłając list na adres „Nasz Olsztyniak”, ul. Tracka 5, 10-364 Olsztyn.


Jak głosować
Chcesz przyznać 1 głos, wyślij sms z kodem przypisanym przy każdym zgłoszeniu pod numer 71160 (koszt 1,23 zł), 3 głosy - sms pod numer 7248 (2,46 zł), natomiast 5 głosów - sms pod numer 73601 (3,69 zł). Głosowanie trwa do 5 czerwca do godz. 12.


* Restauracja „Sfinx”
Uzasadnienie: Mają miejsca wydzielone dla dzieci i dziecięce menu.
SMS: Należy wysłać sms o treści no.fpr.20
* Związek Harcerstwa Polskiego
Uzasadnienie: Mają miejsca wydzielone dla dzieci i dziecięce menu.
SMS: Należy wysłać sms o treści no.fpr.19

* Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień
Uzasadnienie: Pomaga w problemach i zapewnia atrakcje, dzięki którym można ich uniknąć.
SMS: Należy wysłać sms o treści no.fpr.18


* Eranova
Uzasadnienie: Nowoczesny dom kultury, dla małych i dużych.
SMS: Należy wysłać sms o treści no.fpr.17

* Małpi Gaj
Uzasadnienie: Miejsce, gdzie dzieci beztrosko mogą się wyszaleć.
SMS: Należy wysłać sms o treści no.fpr.16
* Księgarnia za rogiem
Uzasadnienie: Powstała z miłości do książek i dzieci. Tu znajdą książki ci najmłodsi czytelnicy, a także starsze dzieci, To można przeżyć przygodę pełną ciekawostek i humoru.
SMS: Należy wysłać sms o treści no.fpr.15* "U Jacka" Pensjonat-Restauracja
Uzasadnienie: Jest to jedyna restauracja w mieście, która ma tyle atrakcji dla dzieci, miniplażyczkę nad jeziorem Sukiel tuż przy stolikach. Można spokojnie wypuścić dzieci na otaczający plac, jednocześnie jedząc posiłek i mieć je na oku. Polecam!
SMS: Należy wysłać sms o treści no.fpr.14* Warmiolandia
Uzasadnienie: Otworzyli się niedawno, ale już dziś można powiedzieć, że to ciekawa Kraina Zabaw, gdzie dzieci się uśmiechają bardzo szeroko. To setki przeszkód, kryjówek, aktywności dla dzieci… i ich rodziców.
SMS: Należy wysłać sms o treści no.fpr.13* Figolandia
Uzasadnienie: To nie tylko salon zabaw dla dzieci, ale również firma, która działa w różnych celach... festynach dziecięcych, akcjach charytatywnych. Zawsze wszędzie ich pełno. Mają świetny personel, który okiełzna każdą grupę dzieci.
SMS: Należy wysłać sms o treści no.fpr.12

* Biblioteka Abecadło
Uzasadnienie: To fajne miejsce dla maluchów i tych starszych, gdzie mają styczność z książkami. Polecamy kącik dla najmłodszych. Tu w wydzielonym miejscu mogą korzystać z książek - zabawek, klocków, puzzli, pacynek, zabawek edukacyjnych, a nawet ze zjeżdżalni.
SMS: Należy wysłać sms o treści no.fpr.11
* Filharmonia Warmińsko-Mazurska
Uzasadnienie: Melomani z Olsztyna i regionu niezmiennie cenią sobie tę instytucję. Tu odbywają się koncerty i dla dorosłych, i dla dzieci. Świetnym pomysłem są koncerty rodzinne, na których jesteśmy stałymi bywalcami.
SMS: Należy wysłać sms o treści no.fpr.10


* Strefa Rozwoju Centrum Edukacji
Uzasadnienie: W Strefie Rozwoju są zajęcia dla dzieci i rodziców jednocześnie. Można też zostawić dziecko w "świetlicy", pod opieką i samemu iść na zajęcia. Jest przyjaźnie i kameralnie. Są tutaj ciekawe propozycje warsztatowe dla dzieci i dorosłych.
SMS: Należy wysłać sms o treści no.fpr.9
* Pałac Młodzieży w Olsztynie
Uzasadnienie: Pałac Młodzieży – to największa w mieście placówka zajęć pozaszkolnych, której celem jest kształtowanie i rozwijanie uzdolnień uczestników, pogłębianie wiedzy i pomoc w zdobywaniu przez nich umiejętności, organizowanie wolnego czasu (edukacja i animacja kulturalna) oraz oddziaływanie wychowawcze.
SMS: Należy wysłać sms o treści no.fpr.8* Play School
Uzasadnienie: Czy jest miejsce na ziemi, gdzie dzieci mogą w pełni rozwijać swoje talenty, puszczać wodze fantazji, swobodnie szukać swoich pasji? W Olsztynie jest! W jednej z kamienic przy ulicy Dąbrowszczaków stworzono krainę, w której pomagają dzieciom rozwijać skrzydła. A wszystko to w przyjaznym klimatycznym wnętrzu, kameralnej atmosferze i pod okiem specjalistów w swoich dziedzinach. Ale to nie wszystko. Tu także najmłodsi nauczą się języków obcych.
SMS: Należy wysłać sms o treści no.fpr.7


* Szkoła Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy
Uzasadnienie: Szkoła Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy powstała z chęci podzielenia się pasją do tańca, którą właściciele oraz wszyscy pracownicy pragną zarażać dzieci, młodzież i dorosłych. W miejscu tym panuje zawsze miła i sympatyczna atmosfera. Wszyscy uczestnicy kursów mogą poznawać tajniki tańca, a przy tym aktywnie spędzać czas. Szkoła szkoli młodych tancerzy, którzy mogą pochwalić się wysokimi osiągnięciami tanecznymi. Tym samym dzieci i młodzież uczą się kultury osobistej, funkcjonowania i współgrania w grupie, pozytywnej rywalizacji, wyładowania nadmiaru energii w sposób efektywny i bezpieczny. Silne z zaangażowanie rodziców w rozwój pasji tańca swoich dzieci jest również doskonałym sposobem na wzmacnianie rodzinnych więzi.
SMS: Należy wysłać sms o treści no.fpr.6


* Stowarzyszenie Powinniśmy
Uzasadnienie: Stowarzyszenie Powinniśmy organizuje liczne akcje wspierające osoby niepełnosprawne, wspierają rodziny, w których są osoby z niepełnosprawnością. Ludzie, którzy tworzą to stowarzyszenie to przyjaciele każdego z nas.
SMS: Należy wysłać sms o treści no.fpr.5

* Cafe L'Art de Vivre
Uzasadnienie: Kawiarnia przyjazna rodzinom. Dużo miejsca na wózek, na przewijanie, na zabawę, na pyszną kawę i zdrowe przekąski dla całej rodziny!
SMS: Należy wysłać sms o treści no.fpr.4* AGIZ s.c., Biuro turystyki aktywnej
Uzasadnienie: Wszystko, co robią, wykonują z pasją i wielkim zaangażowaniem. Z myślą o rodzinie, o dzieciakach i ich uśmiechniętych buziach.
SMS: Należy wysłać sms o treści no.fpr.3
* Hangloose
Uzasadnienie: To firma, która wspiera aktywny wypoczynek całych rodzin. Za cel postawili sobie dbanie o sportowe pasje i niezapominanie o tym, co najważniejsze, czyli o rodzinie. Dbają o to, żeby każda mama, tata i dziecko dobrze czuli się na pokładzie ich motorówki, pływając na wakeboardzie, bawiąc się podczas eventów, które organizują. Wakeboard to sport, który pozwala oderwać się od rzeczywistości, dlatego chcą nim zarazić innych!
SMS: Należy wysłać sms o treści no.fpr.2


* Olsztyński Teatr Lalek
Uzasadnienie: Dużo ciekawych spektakli można oglądać w Olsztyńskim Teatrze Lalek, choć na razie wszystko przed nami. Synek jest jeszcze za maleńki, ale ju teraz zgłaszamy to miejsce do plebiscytu.
SMS: Należy wysłać sms o treści no.fpr.1Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Strefa Rozwoju #1405078 | 5.173.*.* 28 maj 2014 09:53

    Witam! Czujemy się zaszczyceni, że zostaliśmy zgłoszeni do plebiscytu. Drobna uwaga dotycząca zdjęcia mającego ilustrować naszą działalność: nieźle oddaje nastrój panujący w Strefie, jednak pochodzi z imprezy prowadzonej przez Panią Dominikę Radaszewską. Pani Dominika mogłaby się dziwnie poczuć, widząc swoje zdjęcie obok naszego wpisu. Jako właścicielka praw autorskich udzielam zgody na skorzystanie ze zdjęć z naszej strony internetowej: http://strefarozwoju.info/ Pozdrawiam serdecznie Urszula Dąbrowska

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)