Sobota, 3 grudnia 2022

Wygraj hondę na weekend! Pierwsze zgłoszenie!

2014-05-11 19:00:00 (ost. akt: 2014-05-26 10:39:58)

Autor zdjęcia: Honda

Podziel się:

Marzy Ci się rodzinny wyjazd na wakacyjny weekend? Wystarczy ciekawy pomysł na trasę wycieczki, a na laureatów będzie czekać zatankowana honda civic tourer.

Lubicie wycieczki? Chcecie miło spędzić wakacyjny weekend w plenerze? Wygrajcie zatankowany samochód i wyjedźcie w trasę! To będzie bezpieczna droga z rodzinną hondą civic tourer. Jak zdobyć nagrodę? To proste. Zaproponujcie trasę weekendowej, wakacyjnej wycieczki. Niech to będą miejsca do zwiedzania, rekreacji czy też do odpoczynku. Jedno jest pewne — metą i startem musi być Olsztyn. A gdzie wyruszyć? To zależy tylko od waszej wyobraźni. Jest mnóstwo miejsc, które warto zobaczyć. Im będzie ciekawiej, tym większa szansa na wygraną. Pomysł trasy zależy tylko od waszej inwencji twórczej.

Swoje propozycje opiszcie, narysujcie lub stwórzcie w formie mapy i przyślijcie na adres: poczta@naszolsztyniak.pl. W treści maila wpiszcie swoje dane: imię, nazwisko, adres oraz numer telefonu do kontaktu. Czekamy na nie do 23 czerwca. Nie zapomnijcie też zaakceptować regulaminu oraz napisać oświadczenie, iż przysługują wam wyłączne i nieograniczone prawa autorskie do nadesłanej propozycji.

Najlepszą propozycję wybiorą czytelnicy w głosowaniu sms-owym. A jest o co walczyć! Czeka na was zatankowana na weekend honda civic tourer. To nie jest zwykłe kombi. Auto zachwyca przestronnym, jasnym wnętrzem. Idealnie łączy elegancję z niezwykle dużą przestrzenią bagażową i to, co najważniejsze — jest bezpieczne dla rodzin.

Jak głosować
Chcesz przyznać 1 głos, wyślij sms o treści no.ha.x, gdzie x oznacza numer porządkowy, pod numer 71160 (koszt 1,23 zł), 3 głosy - pod numer 7248 (2,46 zł), 5 głosów - sms pod numer 73601 (3,69 zł).

Propozycja nadesłana przez Grzegorza Karpa. Wyślij sms o treści no.ha.1 pod numer 71160 (1 głos) lub 7248 (3 głosy) lub 73601 (5 głosów) (kliknij w obrazek!)


Sponsor plebiscytu

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB