Sobota, 3 grudnia 2022

Tłumy olsztyniaków na festynie "Przywróćmy blask Stadionowi Leśnemu"

2014-08-10 20:22:14 (ost. akt: 2014-08-10 20:45:12)

Autor zdjęcia: Katarzyna Janków-Mazurkiewicz

Podziel się:

Całe rodziny uczestniczyły w atrakcjach festynu "Przywróćmy blask Stadionowi Leśnemu". To wyjątkowe miejsce znów, jak przed laty, tętniło życiem. Byliśmy tam z Wami!

- To naprawdę wyjątkowe miejsce, z ogromnym potencjałem. To tutaj powinny odbywać się miejskie wydarzenia, pikiniki, koncerty - mówiła jedna z uczestniczek festynu Magdalena Nowacka, mama 5-miesięcznego Adasia. - Tu jest przecież tak dużo przestrzeni. Trzeba to wykorzystać!
Organizatorzy zaplanowali naprawdę wyjątkowe atrakcje. Były występy zespołów amatorskich, konkursy z nagrodami, gry i zabawy. Festyn otworzyła Kapela Jakubowa, a potem rozpoczął się turniej piłkarski. W rywalizacji wzięli udział m.in. lekarze z Polikliniki, strażacy, służba więzienna i urzędnicy. Tym razem zwyciężyła załoga Urzędu Marszałkowskiego.

Kiedy dorośli kibicowali, najmłodsi nie mogli narzekać na nudę. Odbyły się zapierające dech w piersiach pokazy tresury psów policyjnych, gry i zabawy najmłodszym przygotowała m.in. Klanza.
Dużo działo się też w namiocie "Naszego Olsztyniaka". Dzieci z zapałem rysowały swoją wizję Stadionu Leśnego, a dorośli skorzystali z porad dietetyka. To była naprawdę udana niedziela.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB