Sobota, 20 kwietnia 2024

Złap bilety do kina Helios!

2014-08-12 14:20:47 (ost. akt: 2014-08-12 14:50:09)

Autor zdjęcia: Helios Olsztyn

Podziel się:

Te bilety są ważne na wszystkie filmy 2D w tygodniu i do wykorzystania do końca grudnia!

Mamy dla Was kolejną porcję niespodzianek. Tym razem są to bilety do kina Helios lub tez specyfik, dzięki któremu pozbędzie się toksyn!

Złap bilet do kina
Aby dostać jeden z nich, należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści nol.warto2.x, gdzie
w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie, dlaczego chcecie otrzymać bilet do kina. Sms-y wysyłajcie do 31 sierpnia pod numer 7248. Koszt jednego sms-a to 2,46 zł z VAT. Osoby, które otrzymają bilet, zostaną o tym powiadomione.
Bilety do wykorzystania do końca grudnia.

Która z nas nie marzy o płaskim brzuchu, pięknej sylwetce i zdrowym wyglądzie. Każda, prawda? Lato to dobra okazja, by spełnić te marzenia. A pomóc w tym może Drenafast® firmy Biocol Laboratorios. To nowoczesny preparat, który ułatwia spalanie tłuszczu i modelowanie brzucha. Inicjuje oczyszczanie i detoksykację organizmu, a także pomaga zlikwidować nadmiar nagromadzonych w tkankach płynów. Efektem jego stosowania jest przede wszystkim oczyszczenie organizmu, ale także przywrócenie naturalnej równowagi naszego ciała, zrzucenie niepotrzebnych kilogramów oraz ujędrnienie skóry i uzyskanie efektu płaskiego brzucha. Proste, prawda? Więcej o specyfiku - kliknij!

Uwaga, drogie panie!
Mamy dla Was pięć takich płynów! Drenafast firmy Biocol Laboratorios może być wasz! Wystarczy wysłać nam sms-a, w którym napiszecie, dlaczego wakacje to dobra pora na zadbanie o linię? Sms-y o treści nol.warto1.x, gdzie w miejsce x należy wpisać uzasadnienie przysyłajcie do 31 sierpnia pod numer 73601. Koszt jednego sms-a to 3,69 zł z VAT. Autorzy pięciu najciekawszych otrzymają preparat.
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB