Niedziela, 4 grudnia 2022

Multikino w Olsztynie z ciekawym repertuarem. MAMY BILETY!

2014-08-21 10:25:22 (ost. akt: 2014-08-27 14:59:09)

Autor zdjęcia: Multikino

Podziel się:

5 września wraz z Galerią Warmińską zostanie otwarte Multikino. Już od pierwszych dni kino przygotowało dla swoich widzów ciekawy repertuar. We wrześniu zapraszamy na Noc Kina, Kino na Obcasach, a najmłodszych kinomanów na Poranki i do organizacji urodzinek.

W olsztyńskim Multikinie będzie dziewięć sal z łączną liczbą foteli 1233, w tym 181 foteli VIP. W kinie przygotowano dziewięć stanowisk obsługi klientów, które będą wyposażone w kasy dualne, czyli sprzedaż w jednym miejscu biletów i produktów barowych. W ofercie znajdą się sztandarowe produkty barów Multikina m.in. zestaw dla Dwojga, zestaw Multihit. Strefa sprzedaży ulokowana będzie na tym samym poziomie co sale.

Noc przed ekranem


Już od pierwszych dni kino przygotowało dla swoich widzów ciekawy repertuar. We wrześniu poza najnowszymi premierami, mieszkańcy Olsztyna będą mogli uczestniczyć w projektach specjalnych, takich jak: Noc Kina, Kino na Obcasach oraz coś dla najmłodszych kinomanów: Poranki i Urodzinki.
Noc Kina to całonocna impreza filmowa, w trakcie której można oglądać najciekawsze filmy z ostatnich lat. Podczas wydarzenia jeden bilet upoważnia do przemieszczania się między wszystkimi salami w kinie. Najbliższa Noc Kina w Olsztynie odbędzie się 12 września.

W kobiecym klimacie


Kino na Obcasach to wyjątkowy wieczór przygotowany z myślą o kobietach. To sposób, by połączyć spotkanie z przyjaciółkami z wypadem do kina. Seanse KNO poprzedzają liczne atrakcje, animacje, prelekcje przygotowane z partnerami wspierającymi projekt. Repertuar to zazwyczaj przedpremierowe pokazy filmowe, zatem panie jako pierwsze mają okazję obejrzeć film, który wejdzie do regularnego repertuaru kilka dni później. 30 września w ramach cyklu „Kino na obcasach”, panie będą mogły zobaczyć zabawną komedię o jedenastu kobietach tak zmiennych, jak zmienna jest francuska pogoda. Szalone romanse, burzliwe rozstania, plotki, seks i ci okropni faceci… wszystko to w filmie „Spódnicę w górę!” w reżyserii Audrey Dana.

Kopciuszek na wyspie Sodor


Poranki to propozycja dla najmłodszych kinomanów. W każdy weekend odbywać się będą pokazy bajek, w których dzieci mogą oglądać swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie. „Poranki” o 10.30 są skierowane dla dzieci powyżej drugiego roku życia. We wrześniu wszystkie dzieciaki zapraszamy na wyjątkową podróż z lokomotywką Tomkiem i jego przyjaciółmi. Wesoła gromada zadba o to, by każdy z najmłodszych widzów był zadowolony z niezwykłej przejażdżki. Natomiast starsze dzieci, które skończyły już 5 lat Multikino zaprasza do udziału w „Porankach”, które odbywają się o 12. We wrześniu zapraszamy do świata Kopciuszka. Każda babcia na świecie opowiada tę bajkę swoim wnukom przed zaśnięciem. Stąd wszystkie dzieci znają losy samotnej sierotki, która za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przeistoczyła się we wspaniałą królewnę. Zapraszamy do obejrzenia tej znanej opowieści wzbogaconej mnóstwem magii, czarów, przygód oraz piękną muzyką i piosenkami. Dostarczy wam ona wiele radości stanie się najlepszą rozrywką dla całej rodziny.

Bajkowe przyjęcie


Urodzinki to rozwiązanie dla rodziców, którzy jeszcze nie wiedzą gdzie i jak zorganizować urodziny dla swojej pociechy. To urodzinowa kraina Multikina! Jej magia sprawi, że dla każdego dziecka urodziny staną się niepowtarzalnym świętem i wyjątkową przygodą w Multikinie. To tu będą mogli spotkać bohaterów swoich ulubionych filmów. Tu czeka na nich mnóstwo atrakcji, zabaw i konkursów. Dodatkowo na jubilata czeka specjalny prezent niespodziankę. Nie zabraknie też pysznego tortu. Te niezapomniane chwile urodzin w poruszającym wyobraźnię miejscu uwiecznione zostaną na zdjęciach, które już na zawsze przypominać im będą o tym wyjątkowym dniu. Punktem kulminacyjnym uroczystości urodzinowej będzie seans filmowy w sali kinowej, czyli tam, gdzie nasze dzieci mogą przenieść się do najpiękniejszego świata wyobraźni — świata filmu.

Więcej informacji: www.multikino.pl

5 podwójnych zaproszeń
Aby dostać jeden bilet do kina na seans, należy wysłać sms z uzasadnieniem do 27 sierpnia do godz. 20. Dokończcie wypowiedź: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Wyślij sms o treści no.kino1.x pod numer 7248. W miejsce „x“ należy wpisać swoje uzasadnienie. Koszt sms-a to 2,46 z VAT. Osoby, które otrzymają zaproszenie zostaną o tym powiadomione. Bilety do wykorzystania na seanse 2D i 3D w Multikinie od 6 września.Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. kris #1471127 | 188.146.*.* 27 sie 2014 19:21

    Tomek, jak sama nazwa wskazuje:)

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. tomek #1465947 | 81.190.*.* 21 sie 2014 10:43

    Zestaw multishit to co to?

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz