Wtorek, 5 grudnia 2023

Oto nasz Pies na medal!

2014-09-07 17:58:48 (ost. akt: 2014-09-08 14:46:40)
Selim z właścicielką

Selim z właścicielką

Autor zdjęcia: arch. prywatne

Podziel się:

Selim gwiazdorstwo ma we krwi. I to właśnie on został zwycięzcą naszego plebiscytu „Pies na medal”. W nagrodę otrzyma wizytę w psim salonie piękności.

Największymi psiarzami świata są Amerykanie, choć Polacy wcale nie są gorsi w tym rankingu. O popularności szczekających pupili może świadczyć popularność naszego plebiscytu. W naszej konkursowej galerii znajdziecie prawie 40 zdjęć.

Selim — pies z Hollywood


Nasz „Pies na medal” jest młodym psiakiem, który jest mieszańcem charta rosyjskiego z husky. Właściciele otrzymali go w prezencie od znajomych. Oceniają, że zupełnie nie ma też psiego charakteru. Z jego powściągliwością bliżej mu do kota. Na początku też… gryzł, kiedy usiłowano go pogłaskać. Na szczęście mu przeszło. Nadal jednak ma charakter gwiazdy. Pieszczoty? Owszem, ale jeśli w dłoni ma się jednocześnie kiełbasę. Uwielbia pościgi na świeżym powietrzu — to ma z charta. Kiedy odzywa się w nim gen husky uwielbia wylegiwać się w łóżku właścicieli. Nie pogardzi też kąpielą w wannie, a najbardziej lubi szaleństwa z zaprzyjaźnioną suczką Klarą.
— Ja to jestem dumna, że chyba z tej dumy pęknę. Napisałam Selim z Hollywod co nie jest przypadkiem, bo to nas domowy książę — cieszy się Anna Przybyłowska, właścicielka Selima. — Do końca nie wierzyłam, że wygrywamy. Czekałam we wtorek do dwunastej, co chwilę sprawdzając wyniki głosowania. Bałam się, że na ostatniej prostej ktoś nas wyprzedzi. Udało się, bardzo się cieszę! Dopiero teraz jestem pewna i nie mogę jeszcze uwierzyć!

Szczęśliwy pies przede wszystkim


Na drugim miejscu uplasowała się 14-miesięczna suczka Klara, koleżanka Selima. Właściciele adoptowali ją z olsztyńskiego schroniska dla zwierząt. Porzucona jako szczeniak na szczęście znalazła nowy dom. Uwielbia spacery i zabawy z dziećmi. Najlepiej, jeśli gdzieś obok można poturlać piłkę. Właściciele robią wszystko, by była szczęśliwa. Sądząc po przysłanej na plebiscyt fotce, można śmiało potwierdzić, że z pewnością u właścicieli czuje się bardzo dobrze.
— Mieszkamy w jednym blogu, znajoma znalazła informację o konkursie i zgłosiłyśmy się razem. Jeszcze nie wiedziałyśmy o wynikach, więc Klara za zwycięstwo w plebiscycie zaraz dostanie w nagrodę psi smakołyk — śmieje się Marta Folerzyńska, właścicielka Klary.

Na trzecim miejscu znalazł się szczeniak o imieniu Plaster. Laureata plebiscytu wybrali czytelnicy „Naszego Olsztyniaka” poprzez głosowanie smsowe. Pierwszych trzech laureatów konkursu otrzymuje nagrodę — usługi weterynaryjno-pielęgnacyjne.
Katarzyna Janków-Mazurkiewicz

Sponsorem nagród jest Gabinet Weterynaryjny DOMIVET z Olsztyna(www.zdrowypupil.com).

Klara z właścicielką

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB