Niedziela, 4 grudnia 2022

Do Multikina z rodziną i przyjaciółmi. MAMY BILETY!

2014-09-11 11:00:13 (ost. akt: 2014-09-11 11:02:47)

Autor zdjęcia: Arch. Multikino

Podziel się:

Multikino zaprasza olsztyniaków. Kino przygotowało dla swoich widzów ciekawy repertuar. Dodatkowo w tygodniu wiele promocji, dzięki którym zobaczycie najnowsze premiery w atrakcyjniejszych cenach.

Masz wolny czas i chcesz go miło spędzić przed wielkim ekranem? Nie ma problemu! Multikino przygotowało propozycję dla rodzin z dziećmi, czyli akcję „Rodzina do kina”, dzięki której rodzic płaci za bilet tyle co dziecko. Promocja dotyczy filmów familijnych bez ograniczeń wiekowych od poniedziałku do niedzieli do godziny 17. W repertuarze dla rodzin „Samoloty 2”, „Dzwoneczek i Tajemnica Piratów”, Jak wytresować smoka 2”, Wakacje Mikołaja” oraz „Barbie i tajemnicze drzwi”.

Ftorki z Lordem natomiast to oferta dla przyjaciół Multikina na Facebooku. Za pobrany kod z zakładki "Bilety, kody, promocje" na fanpage Multikino Polska otrzymujecie tańszy bilet w każdy wtorek. Środy z Orange to akcja dla klientów Orange, dająca możliwość zakupu dwóch biletów do kina w cenie jednego na dowolny środowy seans 2D lub 3D oraz projekty specjalne np. koncerty, maratony, transmisje sportowe. Bueno Czwartki to promocja dająca możliwość wymiany
3 opakowań Kinder Bueno lub Kinder Bueno White na jeden bilet do Multikina w cenie 10 zł na czwartkowy seans filmowy. Więcej informacji: www.multikino.pl

Mamy 8 podwójnych zaproszeń
Aby dostać jedno z nich, należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.multikino.x, gdzie w miejsce "x" należy wpisać uzasadnienie, dlaczego chcecie otrzymać bilet do kina. Sms-y wysyłajcie do 14 września pod numer 73601. Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Osoby, które otrzymają bilet zostaną o tym powiadomione. Bilety do wykorzystania na seanse 2D i 3D w Multikinie.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB