Wtorek, 6 grudnia 2022

Świętuj z nami 13 urodziny! Pokaż, że nie boisz się 13!

2014-09-19 11:28:42 (ost. akt: 2014-09-23 09:48:07)

Autor zdjęcia: PhotoXpress.com

Podziel się:

13 nie musi być pechowa. Udowodnimy to już 5 października, ale chcemy, żebyście nam w tym pomogli. Z okazji naszych 13 urodzin chcemy wydać bardzo szczęśliwą gazetę. O pechu będziemy pisać tylko w kontekście pokonywania go. Resztę poświęcimy szczęśliwym ludziom, czyli wam. A już dziś mamy dla Was kilka rozweselających konkursów. Liczymy na Was!

Szukamy szczęśliwych ludzi! Zgłoście się!

Pokaż nam swoje szczęście. Szukamy szczęśliwych ludzi. Zrób zdjęcie i przyślij do nas! Najzabawniejsze fotografie pokażemy w urodzinowym wydaniu „Naszego Olsztyniaka”.

Trzynastka Cię nie przeraża? Nie boisz się przejść pod drabiną, bo wiesz, że szczęście Cię nie omija? Jesteś pozytywnie nastawiony do świata i ludzi, a uśmiech nie schodzi z twej twarzy? Szukamy właśnie Ciebie! Przyślij do nas swoje najzabawniejsze zdjęcie, a być może to właśnie ono trafi do urodzinowego wydania „Naszego Olsztyniaka”!
Nie czekaj, zrób fotografię i przyślij do nas e-mailem pod adres poczta@naszolsztyniak.pl. Czekamy do 30 września. Pamiętajcie, by każde zgłoszenie, oprócz zdjęcia w dobrej rozdzielczości, zawierało dane: imię, nazwisko, adres oraz numer telefonu do kontaktu. Nie zapomnijcie też zaakceptować regulaminu oraz dodać zgody na publikację swojego wizerunku.

Do konkursu można wysłać tylko jedną fotografię. Najlepsze zdjęcia wybiorą czytelnicy w głosowaniu sms-owym. Głosowanie potrwa do 2 października. Na trzech laureatów będzie czekała nagroda niespodzianka.


Podziękujmy za chwilę szczęścia

Co sprawia, że jesteśmy szczęśliwi? Teraz możesz podziękować ludziom, którzy zrobili dla ciebie coś dobrego lub po prostu poprawili ci humor. Możesz to zrobić na łamach urodzinowego wydania „Naszego Olsztyniaka”.

Każdy z nas miał kiedyś belfra, któremu straszliwie dokuczał. Po latach dopiero dostrzegł, że wspomniany nauczyciel widział nasz ogromny potencjał i chciał nas skierować na właściwą drogę. Może teraz zastanawiasz się, jak po latach okazać mu swoją wdzięczność? Dajemy ci możliwość, byś mógł to zrobić w wyjątkowy sposób. Podziękuj rodzicom, mężowi, rodzeństwu. Może po prostu za to, że są obok nas i możemy na nich liczyć? A może spotkaliście w życiu osobę, która pomogła wam w trudnej sytuacji? Nie zdążyliście powiedzieć najważniejszego słowa: dziękuję? Nic nie szkodzi. U nas możecie nadrobić zaległości. U nas podziękujcie osobom, dzięki którym mogliście poczuć się szczęśliwi. Może to być sąsiad czy sąsiadka, która macha nam dłonią na powitanie każdego dnia. Sprzedawczyni w sklepie, która wybiera najładniejsze owoce. Może to być też kierowca autobusu, który nie poczekał, aż zdążymy wskoczyć do środka. Podobno kiedy uśmiechamy się do kogoś ta druga osoba natychmiast odwzajemnia uśmiech. A co będzie, kiedy zobaczy podziękowanie w gazecie? Na pewno poczuje się szczęśliwa.

Chcesz podarować komuś odrobinę szczęścia?
Napisz do nas: poczta@naszolsztyniak.pl lub zadzwoń: 89 539 76 06

Wybierz szczęśliwa gminę w powiecie i dzielnicę w Olsztynie!

Przekonajcie innych, że tam, gdzie mieszkacie jest miło i rodzinnie. Że mieszkają tu szczęśliwi i pozytywnie nastawieni ludzie. Sąsiedzi są sympatyczni, pomocni, panie ekspedientki w osiedlowych sklepach z uśmiechem obsługują klientów. Bo po co ciągle narzekać? Przecież lubicie swoje osiedle, lubicie swoją gminę, prawda? Jeśli tak, to weźcie udział w naszej zabawie. Głosować może każdy. Wystarczy wysłać sms. Na głosy czekamy do 2 października.

Jak głosować?
Chcesz przyznać 1 głos, wyślij sms z kodem przyporządkowanym gminie lub dzielnicy pod numer 71160 (koszt 1,23 zł), 3 głosy — pod numer 7248 (2,46 zł), 5 głosów — sms pod numer 73601 (3,69 zł).


Wybierz szczęśliwą dzielnicę
Brzeziny — no.os.1
Dajtki — no.os.2
Osiedle Generałów — no.os.3
Grunwaldzkie — no.os.4
Gutkowo — no.os.5
Jaroty — no.os.6
Kętrzyńskiego — no.os.7
Kormoran — no.os.8
Kortowo — no.os.9
Kościuszki — no.os.10
Likusy — no.os.11
Mazurskie — no.os.12
Nad Jeziorem Długim — no.os.13
Nagórki — no.os.14
Pieczewo — no.os.15
Podgrodzie — no.os.16
Podleśna — no.os.17
Pojezierze — no.os.18
Redykajny — no.os.19
Śródmieście — no.os.20
Wojska Polskiego — no.os.21
Zatorze — no.os.22 p
Zielona Górka — no.os.23

Wybierz szczęśliwą gminę
Barczewo — no.gm.1
Biskupiec — no.gm.2
Dobre Miasto — no.gm.3
Jeziorany — no.gm.4
Olsztynek — no.gm.5
Dywity — no.gm.6
Gietrzwałd — no.gm.7
Jonkowo — no.gm.8
Kolno — no.gm.9
Purda — no.gm.10
Stawiguda — no.gm.11
Świątki — no.gm.12


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB